www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9034 ۱۹:۴۱ ۱۳۹۵/۱۲/۰۶

لیگ برتر ووشو بانوان با قهرمانی دانشگاه آزاد به پایان رسید

پرونده رقابتهای لیگ برتر ووشو بانوان با قهرمانی دختران دانشگاه آزاد در محل آکادمی ملی ووشو بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هفته پایانی این دوره از رقابتها امروز جمعه در آکادمی ووشو برگزار شد. دانشگاه آزاد صدرنشین این مسابقات دوبار به میدان رفت و با برتری ۱۰ بر یک مقابل هیات ووشو البرز و ۸ بر ۳ در پیکار با فولادمبارکه سپاهان جمع امتیازات خود را به عدد ۲۴ رساند و بدون شکست قهرمان شد.

فولاد مبارکه سپاهان قبل از واگذاری نتیجه به دانشگاه آزاد، هیات ووشو خوزستان را ۱۰ بر صفر شکست داده بود و با ۱۸ امتیاز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و هیات ووشو البرز که در هفته پایانی با شکست برابر قهرمان این فصل و برتری ۹ بر صفر مقابل هیات ووشو آذربایجان شرقی با ۱۲ امتیاز روی سکوی سوم ایستاد.

تیم های هیات ووشوی خوزستان و هیات ووشوی آذربایجان شرقی در رتبه های چهارم و پنجم قرار گرفتند. در پایان مسابقات، مدال و جام قهرمانی تیم های برتر به آنان اهداء شد.

نتایج هفته پایانی به شرح ذیل است:

* دانشگاه آزاد اسلامی ۱۰ – هیات ووشوی البرز یک

* فولادمبارکه سپاهان ۱۰ – هیات ووشوی خوزستان صفر

* هیات ووشوی آذربایجان شرقی صفر – هیات ووشوی البرز ۹

* فولادمبارکه سپاهان ۳ – دانشگاه آزاد اسلامی ۸

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.