www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9034 ۱۹:۴۱ ۱۳۹۵/۱۲/۰۶

لیگ برتر ووشو بانوان با قهرمانی دانشگاه آزاد به پایان رسید

پرونده رقابتهای لیگ برتر ووشو بانوان با قهرمانی دختران دانشگاه آزاد در محل آکادمی ملی ووشو بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هفته پایانی این دوره از رقابتها امروز جمعه در آکادمی ووشو برگزار شد. دانشگاه آزاد صدرنشین این مسابقات دوبار به میدان رفت و با برتری ۱۰ بر یک مقابل هیات ووشو البرز و ۸ بر ۳ در پیکار با فولادمبارکه سپاهان جمع امتیازات خود را به عدد ۲۴ رساند و بدون شکست قهرمان شد.

فولاد مبارکه سپاهان قبل از واگذاری نتیجه به دانشگاه آزاد، هیات ووشو خوزستان را ۱۰ بر صفر شکست داده بود و با ۱۸ امتیاز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و هیات ووشو البرز که در هفته پایانی با شکست برابر قهرمان این فصل و برتری ۹ بر صفر مقابل هیات ووشو آذربایجان شرقی با ۱۲ امتیاز روی سکوی سوم ایستاد.

تیم های هیات ووشوی خوزستان و هیات ووشوی آذربایجان شرقی در رتبه های چهارم و پنجم قرار گرفتند. در پایان مسابقات، مدال و جام قهرمانی تیم های برتر به آنان اهداء شد.

نتایج هفته پایانی به شرح ذیل است:

* دانشگاه آزاد اسلامی ۱۰ – هیات ووشوی البرز یک

* فولادمبارکه سپاهان ۱۰ – هیات ووشوی خوزستان صفر

* هیات ووشوی آذربایجان شرقی صفر – هیات ووشوی البرز ۹

* فولادمبارکه سپاهان ۳ – دانشگاه آزاد اسلامی ۸

آخرین اخبار

پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
تغذیه ورزشکاران می‌تواند تفاوت زیادی در نتیجه ورزش ایجاد کند. تغذیه و ورزش همراه با هم مهم هستند و عادت‌های غذایی می‌توانند تاثیر ورزش را کم و زیاد کند.
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
ورزشکاران معمولا به انجام حرکات شکمی علاقمند هستند، زیرا این حرکات باعث بهتر شدن تناسب اندام می‌شوند. با این وجود حرکات شکمی معمولا به اشتباه انجام می‌شود.