www.khabarrazmavar.ir

تیم‌ها تا پایان خردادماه مهلت ثبت نام دارند

شناسه خبر : 9639 ۱۵:۵۲ ۱۳۹۶/۰۳/۱۰

لیگ برتر جودو از مرداد‌ماه آغاز می‌شود

لیگ برتر و دسته یک جودو تحت عنوان جام ولایت از اواسط مردادماه در تهران آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ جودو٬ جوجیتسو و کوراش٬ سیزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر و بیست و دومین دوره لیگ دسته یک جودو جام ولایت از اواسط مردادماه آغاز می‌شود.

این مسابقات در پنج هفته برگزار خواهد شد که هر هفته به نام‌های مختلف نام گذاری شده است. هفته اول این مسابقات با نام شهدای خبرنگار و اصحاب رسانه برگزار می‌شود و هر پنج هفته سالن شهید افراسیابی تهران میزبان لیگ برتر و دسته یک خواهد بود.

رقابت‌ها به صورت رفت و برگشت و در پایان هر هفته از جودوکاران برتر٬ مربیان قهرمان ساز و چند تن از تماشاگران به قید قرعه تجلیل می‌شود.

طبق اعلام سعید قمی رییس سازمان لیگ جودو٬ جوجیتسو و کوراش کشور تمامی تیم‌ها و شرکت‌ها تا پایان خردادماه مهلت ثبت نام و تحویل مدارک را دارند و این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

مسابقات هر پنج هفته از شبکه های سه و ورزش سیما به صورت مستقیم پخش خواهد شد لذا شرکت‌ها و موسسات مالی و اعتباری که تمایل به همکاری با سازمان لیگ جودو٬ جوجیتسو و کوراش کشور را دارند می‌توانند با مراجعه به سالن شهید افراسیابی و دفتر سازمان لیگ با ریاست سازمان ارتباط برقرار کنند.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)