www.khabarrazmavar.ir

تکواندو قهرمانی جهان- کره جنوبی؛

شناسه خبر : 9801 ۱۲:۴۸ ۱۳۹۶/۰۴/۰۲

لوگو و نام اختصاری فدراسیون جهانی تکواندو تغییر کرد

شورای اجرایی فدراسیون جهانی با تغییر نام و لوگوی این نهاد بین المللی موافقت کرد تا امروز در مجمع عمومی از این تغییرات رونمایی شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مجمع عمومی فدراسیون جهانی تکواندو امروز جمعه دوم تیرماه با حضور نمایندگان ۱۸۷ کشور عضو و به ریاست دکتر« چانگ وون چو» در هتل «تی رول» شهر موجو در کره جنوبی برگزار شد. جلسه ای که انتخابات در پست های مختلف را نیز در پی دارد.

یکی از مباحثی که در ابتدای این جلسه مطرح شد پرده برداری از لوگو و نام اختصاری فدراسیون جهانی بود. بر این اساس از نام اختصاری فدراسیون جهانی حرف F حذف و از این پس (WT (WORLD TAEKWONDO نمایش داده خواهد شد.

مجمع عمومی فدراسیون جهانی هم اکنون در هتل تیرول شهر موجو جریان دارد و رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان برای عضویت در هیات اجرایی باید در انتخابات این بخش با ۹ نامزد دیگر رقابت کند.

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.