www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13258 ۱۶:۲۶ ۱۳۹۷/۰۹/۱۴

لوماچنکو و ماموریت جمع آوری عناوین قهرمانی بوکس جهان

واسیل لوماچنکو برای تصاحب کمربند WBO با خوزه پِدرازا مبارزه می کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سالن Hulu Theater شهر نیویورک ایالات متحده امریکا بامداد یکشنبه ۱۸ آذر ۹۷ میزبان یک مبارزه دیدنی و پرهیجان بوکس خواهد بود.جایی که واسیل لوماچنکو قهرمان اوکراینی و دارنده عناوین WBA و The Ring Magazine دسته سبک وزن به مصاف خوزه پِدراز پورتوریکویی و دارنده کمربند WBO سبک وزن می رود.

بوکسر چپ گارد اوکراینی که بدون شک با رکورد ۳۹۶-۱ و کسب دو مدال طلا در المپیک های ۲۰۰۸ پکن و ۲۰۱۲ لندن برترین بوکسر تاریخ بوکس آماتور محسوب می شود،در دنیای حرفه ای نیز بوکسری خطرناک و بسیار قابل احترام محسوب می شود.لوما ۳۰ ساله پس از پیروزی بر خورخه لینارس ونزوئلایی عناوین WBA و The Ring Magazine را به چنگ آورده و اکنون در فکر جمع آوری سایر کمربندهای قهرمانی سبک وزن می باشد و خواسته یا ناخواسته خوزه پدرازا سد راه او شده است و “Hi-Tech” برای رسیدن به اهدافش باید او را از سر راه بردارد.

لوماچنکو درباره این مبارزه گفته:”برای مبارزه برابر حریفی عالی همچون خوزه پدرازا آماده ام.هدفم همیشه جمع کردن عناوین قهرمانی بوده و پدرازا بر سر راه من ایستاده است.مبارزه در نیویورک همواره خاص است چون هواداران در آنجا واقعاً طرفداران واقعی بوکس هستند و من برای ارائه یک عملکرد خوب برای آنها بی صبرانه لحظه شماری می کنم”.

خوزه پدرازا نیز درباره این مبارزه گفت:”به هدفی که دارم دوباره خواهم رسید.من بار دیگر ماموریتم را برابر یکی از بهترین بوکسرهای جهان انجام می دهم.منتظر سورپرایزی بزرگ در تاریخ ۸ دسامبر باشید”.

آخرین اخبار

تغییرات در هیات رئیسه فدراسیون جهانی بوکس/ نصیرنژاد تنها ایرانی عضو کمیسیون WSB
تغییرات در هیات رئیسه فدراسیون جهانی بوکس/ نصیرنژاد تنها ایرانی عضو کمیسیون WSB
پس از کناره گیری "غفور رحیموف" رئیس ازبکستانی از اتحادیه جهانی بوکس (آیبا)تغییرات در هیات رئیسه آغاز خواهد شد اما رضا نصیرنژاد تنها ایرانی عضو کمیسیون WSB به مدت سه سال دیگر عضو این کمیسیون باقی خواهد ماند.