www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11643 ۱۲:۵۳ ۱۳۹۶/۱۱/۱۴

لغو اردوی مشترک تیم ملی بوکس ایران و بلغارستان

با لغو اردوی مشترک تیم ملی بوکس ایران با بلغارستان، مشتزنان ایران تنها در تورنمنت بلغارستان شرکت می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، از اواسط دی ماه سال ۱۳۹۶ صحبت‌هایی مبنی بر اعزام تیم ملی بوکس ایران به بلغارستان، جهت برگزاری یک اردوی مشترک با تیم ملی بوکس این کشور مطرح شد و طبق خبرهایی که منتشر شد این اعزام قطعی به نظر می‌رسید. با اعلام کادرفنی تیم ملی و مسئولان فدراسیون بوکس، قرار بود این اعزام در تاریخ ۱۶ بهمن صورت بگیرد اما به نظرمی‌رسد اعزام به این اردوی مشترک لغو شده است.

تاریخ اردوی مشترک این دو تیم ۱۶ بهمن اعلام شده بود اما ظاهرا کادرفنی و فدراسیون بوکس ایران از این اعزام صرف نظر کرده‌اند و قصد دارند تنها در تورنمنت بین‌المللی بلغارستان شرکت کنند که در تاریخ ۲۸ بهمن ماه برگزار می‌شود.

دلیل لغو اردوی مشترک را از حسین ثوری، رئیس فدراسیون بوکس جویا شدیم که در این مورد گفت: با توجه به اینکه همه‌ی هزینه‌های این اردوی مشترک به عهده ایران بود، احساس کردیم اعزام شدن به این اردو در چنین شرایطی برای فدراسیون مناسب نیست. قرار بود ۱۰ روز زودتر از تورنمنت بلغارستان عازم این کشور شویم تا اردو را پیگیری کنیم اما نشد. با این حال در تورنمنت پیش رو شرکت می‌کنیم.

اکبر احدی، سرمربی تیم ملی بوکس ایران نیز در این مورد افزود: برخی مسائل مانند سربازی اکثر ملی‌پوشان باعث شد این اردوی مشترک لغو شود. این مشکلات از گذشته وجود دارد و الان هم که تعداد ملی‌پوشان جوان و سرباز بیشتر شده، این مشکل هم بیشتر است. البته تصمیم داریم با هفت وزن در تورنمنت بین المللی بلغارستان شرکت کنیم که بدون شک، در آماده سازی تیم ملی برای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تاثیر مثبت دارد.

انتهای پیام

آخرین اخبار

از شایعه تا تکذیب!
از شایعه تا تکذیب!
جُردن باروز خبرهای مربوط به کمکش به مک گرگور برای بهبود مهارتش در کشتی را تکذیب کرد.