www.khabarrazmavar.ir

بدون در نظر گرفتن استثنا ؛

شناسه خبر : 8324 ۱۲:۰۱ ۱۳۹۵/۰۹/۰۹

لزوم شرکت همه بوکسورها در قهرمانی کشور/ روزبهانی هم باید بیاید

فدراسیون بوکس اعلام کرده است که همه بوکسورها باید در رقابتهای قهرمانی کشور در زاهدان حضور پیدا کنند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابتهای بوکس قهرمانی کشور رده سنی بزرگسالان از ۲۶ آذر به میزبانی استان سیستان و بلوچستان آغاز می شود و تا شش روز ادامه دارد. فدراسیون بوکس اعلام کرده است که شرکت همه بوکسورها در این رقابتها الزامی است. این یعنی هر بوکسوری بخواهد شانس خود را برای حضور در تیم ملی امتحان کند بدون در نظر گرفتن سابقه ملی پوش بودن باید در رینگ قهرمانی کشور مشت بزند.

طبق اعلام فدراسیون بوکس حتی احسان روزبهانی که تنها نماینده بوکس ایران در المپیک ریو بود نیز برای دعوت مجدد به تیم ملی باید در مسابقات قهرمانی کشور حضور پیدا کند و به نتیجه ای مطلوب دست پیدا کند. این رقابتها بدون حضور سرمربی خارجی بوکس برگزار می شود و قرار است تا نفرات برتر آن به همراه چند بوکسور دیگر که با تشخیص کمیته فنی انتخاب می شوند به اردوی جدید تیم ملی دعوت شوند.

دور جدید اردوی تیم ملی از ۱۰ دی ماه با حضور مربی جدید کوبایی تیم ملی آغاز می شود. ملی پوشان در این اردو خود را برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا و بازیهای آسیایی جاکارتا آماده می کنند.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.