www.khabarrazmavar.ir

بدون در نظر گرفتن استثنا ؛

شناسه خبر : 8324 ۱۲:۰۱ ۱۳۹۵/۰۹/۰۹

لزوم شرکت همه بوکسورها در قهرمانی کشور/ روزبهانی هم باید بیاید

فدراسیون بوکس اعلام کرده است که همه بوکسورها باید در رقابتهای قهرمانی کشور در زاهدان حضور پیدا کنند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابتهای بوکس قهرمانی کشور رده سنی بزرگسالان از ۲۶ آذر به میزبانی استان سیستان و بلوچستان آغاز می شود و تا شش روز ادامه دارد. فدراسیون بوکس اعلام کرده است که شرکت همه بوکسورها در این رقابتها الزامی است. این یعنی هر بوکسوری بخواهد شانس خود را برای حضور در تیم ملی امتحان کند بدون در نظر گرفتن سابقه ملی پوش بودن باید در رینگ قهرمانی کشور مشت بزند.

طبق اعلام فدراسیون بوکس حتی احسان روزبهانی که تنها نماینده بوکس ایران در المپیک ریو بود نیز برای دعوت مجدد به تیم ملی باید در مسابقات قهرمانی کشور حضور پیدا کند و به نتیجه ای مطلوب دست پیدا کند. این رقابتها بدون حضور سرمربی خارجی بوکس برگزار می شود و قرار است تا نفرات برتر آن به همراه چند بوکسور دیگر که با تشخیص کمیته فنی انتخاب می شوند به اردوی جدید تیم ملی دعوت شوند.

دور جدید اردوی تیم ملی از ۱۰ دی ماه با حضور مربی جدید کوبایی تیم ملی آغاز می شود. ملی پوشان در این اردو خود را برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا و بازیهای آسیایی جاکارتا آماده می کنند.

آخرین اخبار

محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
«جواد محجوب» مدال آور سنگین وزن جودو هرچند افتخارات بزرگی را برای این رشته المپیکی کسب کرده است اما به همان اندازه هم برای فدراسیون حاشیه داشته و اکنون به نظر می رسد به دنبال جبران گذشته است و می خواهد به تیم ملی بازگردد.
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
تیم ملی اعزامی تکواندو کشورمان به پنجمین دوره رقابت های داخل سالن آسیادر بخش مردان، با کسب ۵ مدال زرین نه تنها نتایج درخشانی را به ثبت رساند بلکه در عمل اثبات کرد اعتماد به جسارت، تحول و جوانگرایی یک مربی فهیم چه اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت.