www.khabarrazmavar.ir

بدون در نظر گرفتن استثنا ؛

شناسه خبر : 8324 ۱۲:۰۱ ۱۳۹۵/۰۹/۰۹

لزوم شرکت همه بوکسورها در قهرمانی کشور/ روزبهانی هم باید بیاید

فدراسیون بوکس اعلام کرده است که همه بوکسورها باید در رقابتهای قهرمانی کشور در زاهدان حضور پیدا کنند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابتهای بوکس قهرمانی کشور رده سنی بزرگسالان از ۲۶ آذر به میزبانی استان سیستان و بلوچستان آغاز می شود و تا شش روز ادامه دارد. فدراسیون بوکس اعلام کرده است که شرکت همه بوکسورها در این رقابتها الزامی است. این یعنی هر بوکسوری بخواهد شانس خود را برای حضور در تیم ملی امتحان کند بدون در نظر گرفتن سابقه ملی پوش بودن باید در رینگ قهرمانی کشور مشت بزند.

طبق اعلام فدراسیون بوکس حتی احسان روزبهانی که تنها نماینده بوکس ایران در المپیک ریو بود نیز برای دعوت مجدد به تیم ملی باید در مسابقات قهرمانی کشور حضور پیدا کند و به نتیجه ای مطلوب دست پیدا کند. این رقابتها بدون حضور سرمربی خارجی بوکس برگزار می شود و قرار است تا نفرات برتر آن به همراه چند بوکسور دیگر که با تشخیص کمیته فنی انتخاب می شوند به اردوی جدید تیم ملی دعوت شوند.

دور جدید اردوی تیم ملی از ۱۰ دی ماه با حضور مربی جدید کوبایی تیم ملی آغاز می شود. ملی پوشان در این اردو خود را برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا و بازیهای آسیایی جاکارتا آماده می کنند.

آخرین اخبار

منصوری: مسافران بوداپست مشخص نیستند
منصوری: مسافران بوداپست مشخص نیستند
هر چند سایت فدراسیون جهانی از ثبت نام ۵ جودوکار ایران برای رقابت های قهرمانی جهان بوداپست خبر می دهد اما سرمربی تیم ملی می گوید ما هنوز لیستی را اعلام نکرده ایم.
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!