www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11371 ۱۱:۲۲ ۱۳۹۶/۱۰/۰۹

لحظه شماری عقاب برای ورود به قفس

خبیب نورماگومدوف در UFC 219 به مصاف اِدسون باربوزا می رود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسابقات UFC 219 بامداد فردا یکشنبه ۱۰ دی ۹۶ به وقت ایران (۳۰ دسامبر ۲۰۱۷) و در استادیوم T-Mobile Arena لاس وگاس برگزار خواهد شد.

تیتر اصلی این رویداد مبارزه عنوان قهرمانی پر وزن بانوان بین مدافع عنوان قهرمانی این دسته یعنی “کریس سایبورگ” و “هالی هولم” قهرمان سابق خروس وزن بانوان یو اف سی می باشد.سایبورگ پس از به دست آوردن کمربند قهرمانی در UFC 214،اکنون به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی اش می باشد و در سمت مقابل هولم پس از چند ناکامی به این دسته آمده تا در صورت پیروزی شکست های اخیر را به دست فراموشی بسپارد و با کمربند قهرمانی به استقبال سال ۲۰۱۸ برود.
اما اتفاق مهم دیگر این رویداد بازگشت خبیب نورماگومدوف به قفس UFC خواهد بود.عقاب روسی پس از حدود ۱۰ ماه دوری از میادین) به دلیل مشکلات سلامتی بوجود آمده ناشی از کاهش وزن) اکنون برای مبارزه در برابر “اِدسون باربوزا” برزیلی به هشت ضلعی قدم خواهد گذاشت.نورماگومدوف تاکنون هیچ شکستی در کارنامه خود نداشته و با این پشتوانه به مصاف باربوزا خواهد رفت.خبیب پیروزی در این مبارزه و سپس در برابر تونی فرگوسن (قهرمان موقت دسته سبک وزن) را هدف مهم خود می داند و به گفته خودش به کانر مک گرگور اصلاً فکر نمی کند!

در یک مبارزه از دسته نیمه سنگین وزن این رویداد “گوکان ساکی” ترکیه ای قهرمان سابق GLORY قرار بود با “خلیل رانتری” از ایالات متحده امریکا مبارزه کند اما آسیب دیدگی زانوی ساکی باعث شد تا مجبور شود از حضور در این مسابقات انصراف دهد.با این اتفاق “میکال اُلِکسییِزوک” جایکزین تایسون ترکیه ای برای مبارزه با رانتری شد.

فایت کارت مسابقات بدین شرح می باشد:

فایت کارت مقدماتی شماره یک:

خروس وزن: تیم اِلیوت با مارک دِلارُزا

فایت کارت مقدماتی شماره دو:

مگس وزن: لوئیس اِسمولکا با مَتیوس نیکولائو
پر وزن: مایلز یوری با ریک گِلِن
میان وزن: ماروین وِتوریبا عُمَری آخمِدوف
نیمه سنگین وزن: خلیل رانتِری با میکال اُلِکسییِزوک

فایت کارت اصلی:

ولترویت: کارلوس کاندیت با نیل مَگنی
کاه وزن بانوان: سینتیا کالویلو با کارلا اسپارزا
سبک وزن: دَن هوکِر با مارک دیاکیس
سبک وزن: خبیب نورماگومدوف با اِدسون باربوزا
مبارزه عنوان قهرمانی پر وزن بانوان: کریس سایبورگ با هالی هولم

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.