www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11371 ۱۱:۲۲ ۱۳۹۶/۱۰/۰۹

لحظه شماری عقاب برای ورود به قفس

خبیب نورماگومدوف در UFC 219 به مصاف اِدسون باربوزا می رود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسابقات UFC 219 بامداد فردا یکشنبه ۱۰ دی ۹۶ به وقت ایران (۳۰ دسامبر ۲۰۱۷) و در استادیوم T-Mobile Arena لاس وگاس برگزار خواهد شد.

تیتر اصلی این رویداد مبارزه عنوان قهرمانی پر وزن بانوان بین مدافع عنوان قهرمانی این دسته یعنی “کریس سایبورگ” و “هالی هولم” قهرمان سابق خروس وزن بانوان یو اف سی می باشد.سایبورگ پس از به دست آوردن کمربند قهرمانی در UFC 214،اکنون به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی اش می باشد و در سمت مقابل هولم پس از چند ناکامی به این دسته آمده تا در صورت پیروزی شکست های اخیر را به دست فراموشی بسپارد و با کمربند قهرمانی به استقبال سال ۲۰۱۸ برود.
اما اتفاق مهم دیگر این رویداد بازگشت خبیب نورماگومدوف به قفس UFC خواهد بود.عقاب روسی پس از حدود ۱۰ ماه دوری از میادین) به دلیل مشکلات سلامتی بوجود آمده ناشی از کاهش وزن) اکنون برای مبارزه در برابر “اِدسون باربوزا” برزیلی به هشت ضلعی قدم خواهد گذاشت.نورماگومدوف تاکنون هیچ شکستی در کارنامه خود نداشته و با این پشتوانه به مصاف باربوزا خواهد رفت.خبیب پیروزی در این مبارزه و سپس در برابر تونی فرگوسن (قهرمان موقت دسته سبک وزن) را هدف مهم خود می داند و به گفته خودش به کانر مک گرگور اصلاً فکر نمی کند!

در یک مبارزه از دسته نیمه سنگین وزن این رویداد “گوکان ساکی” ترکیه ای قهرمان سابق GLORY قرار بود با “خلیل رانتری” از ایالات متحده امریکا مبارزه کند اما آسیب دیدگی زانوی ساکی باعث شد تا مجبور شود از حضور در این مسابقات انصراف دهد.با این اتفاق “میکال اُلِکسییِزوک” جایکزین تایسون ترکیه ای برای مبارزه با رانتری شد.

فایت کارت مسابقات بدین شرح می باشد:

فایت کارت مقدماتی شماره یک:

خروس وزن: تیم اِلیوت با مارک دِلارُزا

فایت کارت مقدماتی شماره دو:

مگس وزن: لوئیس اِسمولکا با مَتیوس نیکولائو
پر وزن: مایلز یوری با ریک گِلِن
میان وزن: ماروین وِتوریبا عُمَری آخمِدوف
نیمه سنگین وزن: خلیل رانتِری با میکال اُلِکسییِزوک

فایت کارت اصلی:

ولترویت: کارلوس کاندیت با نیل مَگنی
کاه وزن بانوان: سینتیا کالویلو با کارلا اسپارزا
سبک وزن: دَن هوکِر با مارک دیاکیس
سبک وزن: خبیب نورماگومدوف با اِدسون باربوزا
مبارزه عنوان قهرمانی پر وزن بانوان: کریس سایبورگ با هالی هولم

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴