www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 5102 ۱۴:۴۴ ۱۳۹۵/۰۱/۲۹

كيميا عليزاده المپيكي شد/ سهميه‌هاي تكواندو ایران به چهار رسید

عضو تيم ملي تكواندو كشورمان درحالي كه سيستم داوري در چند مورد ايراد پيدا كرد با برتري مقابل حريف نپالي خود در مرحله نيمه نهايي ضمن راهيابي به ديدار نهايي موفق به كسب سهميه المپيك شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، در ادامه رقابتهاي  کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا كه به میزبانی فیلپین در مانیل […]

عضو تيم ملي تكواندو كشورمان درحالي كه سيستم داوري در چند مورد ايراد پيدا كرد با برتري مقابل حريف نپالي خود در مرحله نيمه نهايي ضمن راهيابي به ديدار نهايي موفق به كسب سهميه المپيك شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، در ادامه رقابتهاي  کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا كه به میزبانی فیلپین در مانیل جريان دارد كيميا عليزاده موفق به كسب سهميه المپيك شد تا تكواندو ايران با چهار سهميه مهياي حضور در المپيك ٢٠١٦ ريو شود

علیزاده در وزن ۵۷- کیلوگرم پس از استراحت در مرحله نخست و برتري ١٩ بر صفر مقابل «فیترینا» از اندونزی راهي مرحله نيمه نهايي شد. وي كه براي كسب سهميه المپيك بايد به ديدار نهايي صعود مي كرد، در اين مرحله به مصاف  نياما گارانگ از نپال رفت با ارائه يك مبارزه برتر راند اول را ١٣ بر يك به سود خود خاتمه داد و در نهايت همانند بازي اول خود در راند دوم و با نتيجه ١٥بر٢  كار را تمام كرد و با شكست حريف موفق به كسب سهميه المپيك شد.

تکواندو ایران پيش از اين توسط عاشورزاده ، خدابخشی و مردانی سه سهمیه المپیک را در بخش مردان کسب کرده بود و عليزاده چهارمين سهميه تكواندو ايران براي حضور در المپيك ٢٠١٦ مي باشد.

تكواندو بانوان ايران از المپيك ٢٠٠٤ آتن تا كنون در هر دوره با يك تكواندوكار در المپيك ها حضور داشته است. ساناز شهبازي در المپيك ٢٠٠٤ ، سارا خوش جمال فكري در المپيك ٢٠٠٨ و سوسن حاجي پور در المپيك ٢٠١٢ توفيقي نداشتند. عليزاده چهارمين بانوي تكواندو إيراني است كه اميد زيادي براي كسب مدال به وي مي رود.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴