www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 3716 ۱۳:۰۵ ۱۳۹۴/۰۶/۲۵

كاراته غرب آسيا – امارات؛ پرونده نماینده کاراته ایران با ۹ مدال طلا، نقره و برنز بسته شد

پرونده كاراته كاهاي ايران در رقابتهاي غرب آسيا با ٩ مدال رنگارنگ در امارات بسته شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، تيم كاراته تهران كه به نمایندگي از ایران در چهارمین دوره رقابت‌های کاراته غرب آسیا در امارات شركت كرده بود با کسب ۶ مدال طلا، ۲ نقره، یک برنز به كار خود پايان داد. در رقابت‌ها‌ی […]

پرونده كاراته كاهاي ايران در رقابتهاي غرب آسيا با ٩ مدال رنگارنگ در امارات بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، تيم كاراته تهران كه به نمایندگي از ایران در چهارمین دوره رقابت‌های کاراته غرب آسیا در امارات شركت كرده بود با کسب ۶ مدال طلا، ۲ نقره، یک برنز به كار خود پايان داد.

در رقابت‌ها‌ی کومیته مردان بهمن عسگری در وزن ٨٤- کیلوگرم به مدال طلا رسید. سیدامیرحسین موسوی‌پور در وزن منهای٦٧-کیلوگرم و سیدمهدی موسوی در وزن ٨٤+ کیلوگرم به مدال نقره دست یافتند و میثم رشوند در وزن منهای ٧٥-کیلوگرم مدال برنز را از آن خود کرد.

در رقابت‌های کومیته بانوان نيز پيش از اين نفیسه گلشنی در وزن ٦٨-کیلوگرم  و حمیده عباسعلی در وزن به ٦٨+ كيلوگرم دو مدال طلا كسب كرده بودند. سه طلاي كوميته تيمي بانوان . كاتاي تيمي و انفرادي بانوان نيز به تيم اعزامي كشورمان تعلق گرفته بود.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)