www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14811 ۱۰:۰۰ ۱۳۹۸/۰۲/۱۶

قهرمان ووشوی جهان: قصد رفتن از این رشته را ندارم

قهرمان ووشوی جهان با اشاره به اینکه برای سپری کردن تمرینات به کمپ شانگهای چین رفته، گفت: قصد رفتن از ووشو را ندارم.

«محسن محمدسیفی» روز دوشنبه در گفت و گو با پایگاه خبری رزم آور اظهار داشت: پس از عمل جراحی که روی زانوی خود داشتم اکنون در شرایط خوبی هستم و تمرینات را در کمپ حرفه ای شانگهای چین پیگیری می کنم.
وی در مورد شائبه های که از حضورش در کمپ شانگهای به وجود آمده است، گفت: به هیچ عنوان قصد رفتن از ووشو را ندارم و می خوام بازهم برای کشورم و در همین رشته افتخار آفرینی کنم.
قهرمان جهان گفت: اکنون هدفم رسیدن به اوج آمادگی است تا با قدرت در مسابقات انتخابی تیم ملی حضور یافته تا جواز حضور در مسابقات ووشوی قهرمانی جهان را کسب کنم. به همین دلیل تا ۲۵ خرداد ماه تمرینات را در چین دنبال می کنم.
دارنده سه مدال طلای بازی های آسیایی تصریح کرد: اگر در فضای مجازی تمرینات استفاده از زانوی من منتشر شده این است که در مبارزات حرفه ای ساندا، استفاده از ضربه تک زانو مجاز است. این تمرین را انجام دادم تا اگر روزی خواستم در لیگ چین یا مسابقات حرفه ای ساندا به میدان بروم آماده باشم.
وی گفت: ووشو را ترک نخواهم کرد و هنوز برنامه های زیادی برای افتخار آفرینی برای ووشو و ورزش ایران دارم.

آخرین اخبار

تغییرات در هیات رئیسه فدراسیون جهانی بوکس/ نصیرنژاد تنها ایرانی عضو کمیسیون WSB
تغییرات در هیات رئیسه فدراسیون جهانی بوکس/ نصیرنژاد تنها ایرانی عضو کمیسیون WSB
پس از کناره گیری "غفور رحیموف" رئیس ازبکستانی از اتحادیه جهانی بوکس (آیبا)تغییرات در هیات رئیسه آغاز خواهد شد اما رضا نصیرنژاد تنها ایرانی عضو کمیسیون WSB به مدت سه سال دیگر عضو این کمیسیون باقی خواهد ماند.