www.khabarrazmavar.ir

رقابت های انتخابی تیم ملی

شناسه خبر : 10350 ۱۹:۱۸ ۱۳۹۶/۰۵/۳۰

قهرمان آسیا مسافر اسپانیا شد / نماینده اصفهان فاتح رقابت های انتخابی

نفر اول رقابت های انتخابی تیم ملی در رده زیر بیست و یکسال و تیم کاتای تیمی رده های پایه اعزامی به رقابت های جهانی اسپانیا، در پایتخت معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی در بخش کاتای انفرادی دختران رده زیر بیست و یکسال و همچنین کاتای تیمی مجموع رده های پایه عصر امروز دوشنبه سی ام مردادماه به میزبانی پایتخت برگزار شد و نفر نخست و تیم برتر این رقابت ها مشخص شدند .

در این رقابت ها که عصر امروز در ورزشگاه شهید کبکانیان با رقابت کاتاروهای راه یافته به این مرحله برگزار شد ، فاطمه صادقی کاتارو پایتخت و صاحب عنوان قهرمانی آسیا در رقابت های قزاقستان و نایب قهرمان جهان، با کسب امتیاز ۹۲/۶ به عنوان نخست و مسافر اعزامی به رقابت های جهانی اسپانیا و تیم اصفهان با ترکیب یگانه شهپری،گلناز شاه زیدی و عرفانه مساح با کسب ۷۳ امتیاز به عنوان تیم برتر و اعزامی به رقابت های جهانی معرفی شدند .

لازم به ذکر است مرحله اول اردوی تیم های ملی در رده های نوجوانان ، جوانان و زیر بیست و یکسال، اول تا پنجم شهریورماه به میزبانی پایتخت برگزار می شود .

آخرین اخبار

فواید عرق کردن هنگام ورزش
فواید عرق کردن هنگام ورزش
بسیای از افراد در زمان ورزش کردن در باشگاه عرق می‌کنند و از این مساله احساس ناراحتی می‌کنند. با این حال عرق کردن در باشگاه فواید قابل توجهی دارد.