www.khabarrazmavar.ir

رقابت های انتخابی تیم ملی

شناسه خبر : 10350 ۱۹:۱۸ ۱۳۹۶/۰۵/۳۰

قهرمان آسیا مسافر اسپانیا شد / نماینده اصفهان فاتح رقابت های انتخابی

نفر اول رقابت های انتخابی تیم ملی در رده زیر بیست و یکسال و تیم کاتای تیمی رده های پایه اعزامی به رقابت های جهانی اسپانیا، در پایتخت معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی در بخش کاتای انفرادی دختران رده زیر بیست و یکسال و همچنین کاتای تیمی مجموع رده های پایه عصر امروز دوشنبه سی ام مردادماه به میزبانی پایتخت برگزار شد و نفر نخست و تیم برتر این رقابت ها مشخص شدند .

در این رقابت ها که عصر امروز در ورزشگاه شهید کبکانیان با رقابت کاتاروهای راه یافته به این مرحله برگزار شد ، فاطمه صادقی کاتارو پایتخت و صاحب عنوان قهرمانی آسیا در رقابت های قزاقستان و نایب قهرمان جهان، با کسب امتیاز ۹۲/۶ به عنوان نخست و مسافر اعزامی به رقابت های جهانی اسپانیا و تیم اصفهان با ترکیب یگانه شهپری،گلناز شاه زیدی و عرفانه مساح با کسب ۷۳ امتیاز به عنوان تیم برتر و اعزامی به رقابت های جهانی معرفی شدند .

لازم به ذکر است مرحله اول اردوی تیم های ملی در رده های نوجوانان ، جوانان و زیر بیست و یکسال، اول تا پنجم شهریورماه به میزبانی پایتخت برگزار می شود .

آخرین اخبار

همه یا هیچ!
همه یا هیچ!
آنتونی جاشوا و جوزف پارکر برای افزودن به تعداد کمربندهای قهرمانی خود به مصاف هم خواهند رفت.
احدی: مشکل بوکسورهای ایران با چند ماه تمرین حل نمی شود/ مبارزه روزبهانی در یک وزن بالاتر
احدی: مشکل بوکسورهای ایران با چند ماه تمرین حل نمی شود/ مبارزه روزبهانی در یک وزن بالاتر
سرمربی تیم ملی بوکس گفت: مشت زنان ما در رقابت های درون اردویی تمام تلاش خود را برای ارائه یک بازی قابل قبول انجام دادند اما مشکل اینجاست که عملکرد آنها با ۳ ماه یا ۶ ماه تمرین حل نمی شود و نیاز به زمان دارد.