www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13712 ۱۷:۱۱ ۱۳۹۷/۱۱/۰۴

قلی پور: اجازه ندادم مبارزه ام زیاد طول بکشد

دارنده مدال طلای رقابت های جهانی ووشو بعد از اولین مبارزه اش در MMA گفت : تلاشم این بود که کار را در دو دقیقه ابتدایی تمام کنم و به آن رسیدم .

حمیدرضا قلی پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رزم آور بعد از اولین پیروزی اش در رقابت های حرفه ای در استایل MMA اظهار کرد: خداراشکر به عنوان اولین تجربه ، مبارزه ام راضی کننده بود ، حریفم قدرت بدنی بالایی داشت که چهار بازی در MMA انجام داده بود با این وجود اجازه ندادم مبارزه ام زیاد طول بکشد و تمامش کردم  .

وی تصریح کرد: بزرگترین هدفم این بود که در دو دقیقه ابتدایی مبارزه ، کار را تمام کنم که همین اتفاق افتاد و رقیب گرجستانی ناک اوت شد.

قلی پور درخصوص عملکرد دیگر فایترهای ایران که به همراه علی رضا استکی و امیر علی اکبری در رقابت های گرجستان شرکت کرده بودند، توضیح داد: بچه های ایران هفت نفر بودیم که بیشتر مان اولین تجربه مبارزه در MMA را پشت سرگذاشتیم ، در نهایت شش فایتر ایران به پیروزی رسیدند و فقط یک نفر شکست خورد.

وی در ادامه افزود: من مدت زمان کوتاهی است که همراه استکی و علی اکبری تمرین می کنم ، پیش از این تمریناتم با این گروه نبود، سایر فایتر ها حدود یک سال تا یک سال و نیم است که در کنار همین تیم تمرین می کنند ، هدف کادر فنی بیشتر ارزیابی نفرات بود که فکر می کنم از رقابت های گرجستان رضایت داشتند.

قهرمان جهان ووشو درباره ادامه روند تمریناتش در رشته حرفه ای گفت : دوباره تمریناتم را آغاز کرده ام و منتظر پیشنهادهای بعدی ام در MMA هستم تا ببینیم در آینده چه پیش خواهد آمد.

انتهای پیام /

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.