www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 5177 ۱۳:۲۳ ۱۳۹۵/۰۲/۰۴

قضاوت داور ایرانی در رقابت تکواندوی المپیک ریو

حافظ مهدوی داور بین‌المللی ایران در المپیک ریودوژانیرو قضاوت می‌کند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، حافظ مهدوی از داوران بین‌المللی ایران که تجربه قضاوت در مسابقات جهانی و جا‌م جها‌نی را در کارنامه دارد، برای اولین بار از سوی فدراسیون جهانی برای قضاوت در المپیک ریودوژانیرو دعوت شد. وی در این خصوص به […]

حافظ مهدوی داور بین‌المللی ایران در المپیک ریودوژانیرو قضاوت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، حافظ مهدوی از داوران بین‌المللی ایران که تجربه قضاوت در مسابقات جهانی و جا‌م جها‌نی را در کارنامه دارد، برای اولین بار از سوی فدراسیون جهانی برای قضاوت در المپیک ریودوژانیرو دعوت شد.

وی در این خصوص به خبرنگار ایسنا، گفت: خیلی خوشحال هستم که این اتفاق برایم رخ داد. من تجربه حضور در مسابقات جهانی و آسیایی را داشته‌ام، اما المپیک قطعا متفاوت خواهد بود.

مهدوی افزود: امیدوارم که نماینده شایسته‌ای برای ایران باشم. فدراسیون جهانی از بهترین داوران دنیا برای حضور در المپیک دعوت می‌کند. خوشحالم که در این لیست قرار گرفته‌ام و برای حضوری شایسته تلاش می‌کنم.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌، تیم ‌ملی تکواندوی ایران با چهار نماینده در ر‌قا‌بت‌های المپیک حضور دارد که سجاد مردانی، فرزان عاشورزاده و مهدی خدابخشی در بخش مردان و کیمیا علیزاده در بخش بانوان در المپیک حضور پیدا می‌کنند.

 

منبع:خبرگزاری ایسنا

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴