www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 928 ۱۰:۴۸ ۱۳۹۳/۱۰/۱۶

قصدی برای ورود به این عرصه ندارم؛ دادگر: گفتند برو فدراسیون‌رزمی، من هم آمدم!

من از خانواده‌ رزمی هستم و طبعا با شرایط فدراسیون ورزش‌های رزمی نیز آشنا هستم. البته همان‌طور که گفتم تنها برای برگزاری مجمع آمده‌ام. سرپرست جدید فدراسیون ورزش‌های رزمی گفت: بنده برای اینکه مقدمات برگزاری مجمع‌انتخاباتی را فراهم کنم، سرپرستی فدراسیون ورزش‌های رزمی را قبول کردم. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، حدود 4 ماه پس […]

من از خانواده‌ رزمی هستم و طبعا با شرایط فدراسیون ورزش‌های رزمی نیز آشنا هستم. البته همان‌طور که گفتم تنها برای برگزاری مجمع آمده‌ام.

سرپرست جدید فدراسیون ورزش‌های رزمی گفت: بنده برای اینکه مقدمات برگزاری مجمع‌انتخاباتی را فراهم کنم، سرپرستی فدراسیون ورزش‌های رزمی را قبول کردم.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، حدود 4 ماه پس از انتصاب محمود رشیدی به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی، وی از این سمت استعفاء داد تا معاون وزیر ورزش، طی حکمی علی دادگر را به عنوان سرپرست جدید این فدراسیون منصوب کند. رشیدی که برای شرکت در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های رزمی ثبت‌نام کرده، تنها در صورت استعفاء می‌توانست در مجمع آتی فدراسیون شرکت کند که این کار را نیز انجام داد.

علی دادگر در گفت‌وگو با خبرنگار رزم نیوز در مورد انتصاب خود به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی، اظهار داشت: بنده کارمند وزارت ورزش و جوانان هستم و هر جا بگویند می‌روم. الان هم گفتند برو فدراسیون ورزش‌های رزمی، من هم آمدم.

وی با بیان این که احتمالا در یک فدراسیون دیگر هم سرپرست خواهد شد، افزود: تا زمان فراهم‌کردن شرایط برگزاری مجمع انتخابات، در خدمت فدراسیون هستم. بنابراین، قصدی برای ورود به این عرصه ندارم. اگر داشتم، ثبت نام می‌کردم.

رئیس پیشین فدراسیون کونگ‌فو در پایان، در مورد وضعیت کنونی فدراسیون ورزش‌های رزمی خاطرنشان کرد: من از خانواده‌ رزمی هستم و طبعا با شرایط فدراسیون ورزش‌های رزمی نیز آشنا هستم. البته همانطور که گفتم تنها برای برگزاری مجمع آمده‌ام.

آخرین اخبار

منصوری: مسافران بوداپست مشخص نیستند
منصوری: مسافران بوداپست مشخص نیستند
هر چند سایت فدراسیون جهانی از ثبت نام ۵ جودوکار ایران برای رقابت های قهرمانی جهان بوداپست خبر می دهد اما سرمربی تیم ملی می گوید ما هنوز لیستی را اعلام نکرده ایم.
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!