www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 928 ۱۰:۴۸ ۱۳۹۳/۱۰/۱۶

قصدی برای ورود به این عرصه ندارم؛ دادگر: گفتند برو فدراسیون‌رزمی، من هم آمدم!

من از خانواده‌ رزمی هستم و طبعا با شرایط فدراسیون ورزش‌های رزمی نیز آشنا هستم. البته همان‌طور که گفتم تنها برای برگزاری مجمع آمده‌ام. سرپرست جدید فدراسیون ورزش‌های رزمی گفت: بنده برای اینکه مقدمات برگزاری مجمع‌انتخاباتی را فراهم کنم، سرپرستی فدراسیون ورزش‌های رزمی را قبول کردم. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، حدود 4 ماه پس […]

من از خانواده‌ رزمی هستم و طبعا با شرایط فدراسیون ورزش‌های رزمی نیز آشنا هستم. البته همان‌طور که گفتم تنها برای برگزاری مجمع آمده‌ام.

سرپرست جدید فدراسیون ورزش‌های رزمی گفت: بنده برای اینکه مقدمات برگزاری مجمع‌انتخاباتی را فراهم کنم، سرپرستی فدراسیون ورزش‌های رزمی را قبول کردم.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، حدود 4 ماه پس از انتصاب محمود رشیدی به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی، وی از این سمت استعفاء داد تا معاون وزیر ورزش، طی حکمی علی دادگر را به عنوان سرپرست جدید این فدراسیون منصوب کند. رشیدی که برای شرکت در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های رزمی ثبت‌نام کرده، تنها در صورت استعفاء می‌توانست در مجمع آتی فدراسیون شرکت کند که این کار را نیز انجام داد.

علی دادگر در گفت‌وگو با خبرنگار رزم نیوز در مورد انتصاب خود به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی، اظهار داشت: بنده کارمند وزارت ورزش و جوانان هستم و هر جا بگویند می‌روم. الان هم گفتند برو فدراسیون ورزش‌های رزمی، من هم آمدم.

وی با بیان این که احتمالا در یک فدراسیون دیگر هم سرپرست خواهد شد، افزود: تا زمان فراهم‌کردن شرایط برگزاری مجمع انتخابات، در خدمت فدراسیون هستم. بنابراین، قصدی برای ورود به این عرصه ندارم. اگر داشتم، ثبت نام می‌کردم.

رئیس پیشین فدراسیون کونگ‌فو در پایان، در مورد وضعیت کنونی فدراسیون ورزش‌های رزمی خاطرنشان کرد: من از خانواده‌ رزمی هستم و طبعا با شرایط فدراسیون ورزش‌های رزمی نیز آشنا هستم. البته همانطور که گفتم تنها برای برگزاری مجمع آمده‌ام.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.