www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 928 ۱۰:۴۸ ۱۳۹۳/۱۰/۱۶

قصدی برای ورود به این عرصه ندارم؛ دادگر: گفتند برو فدراسیون‌رزمی، من هم آمدم!

من از خانواده‌ رزمی هستم و طبعا با شرایط فدراسیون ورزش‌های رزمی نیز آشنا هستم. البته همان‌طور که گفتم تنها برای برگزاری مجمع آمده‌ام. سرپرست جدید فدراسیون ورزش‌های رزمی گفت: بنده برای اینکه مقدمات برگزاری مجمع‌انتخاباتی را فراهم کنم، سرپرستی فدراسیون ورزش‌های رزمی را قبول کردم. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، حدود 4 ماه پس […]

من از خانواده‌ رزمی هستم و طبعا با شرایط فدراسیون ورزش‌های رزمی نیز آشنا هستم. البته همان‌طور که گفتم تنها برای برگزاری مجمع آمده‌ام.

سرپرست جدید فدراسیون ورزش‌های رزمی گفت: بنده برای اینکه مقدمات برگزاری مجمع‌انتخاباتی را فراهم کنم، سرپرستی فدراسیون ورزش‌های رزمی را قبول کردم.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، حدود 4 ماه پس از انتصاب محمود رشیدی به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی، وی از این سمت استعفاء داد تا معاون وزیر ورزش، طی حکمی علی دادگر را به عنوان سرپرست جدید این فدراسیون منصوب کند. رشیدی که برای شرکت در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های رزمی ثبت‌نام کرده، تنها در صورت استعفاء می‌توانست در مجمع آتی فدراسیون شرکت کند که این کار را نیز انجام داد.

علی دادگر در گفت‌وگو با خبرنگار رزم نیوز در مورد انتصاب خود به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی، اظهار داشت: بنده کارمند وزارت ورزش و جوانان هستم و هر جا بگویند می‌روم. الان هم گفتند برو فدراسیون ورزش‌های رزمی، من هم آمدم.

وی با بیان این که احتمالا در یک فدراسیون دیگر هم سرپرست خواهد شد، افزود: تا زمان فراهم‌کردن شرایط برگزاری مجمع انتخابات، در خدمت فدراسیون هستم. بنابراین، قصدی برای ورود به این عرصه ندارم. اگر داشتم، ثبت نام می‌کردم.

رئیس پیشین فدراسیون کونگ‌فو در پایان، در مورد وضعیت کنونی فدراسیون ورزش‌های رزمی خاطرنشان کرد: من از خانواده‌ رزمی هستم و طبعا با شرایط فدراسیون ورزش‌های رزمی نیز آشنا هستم. البته همانطور که گفتم تنها برای برگزاری مجمع آمده‌ام.

آخرین اخبار

محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
«جواد محجوب» مدال آور سنگین وزن جودو هرچند افتخارات بزرگی را برای این رشته المپیکی کسب کرده است اما به همان اندازه هم برای فدراسیون حاشیه داشته و اکنون به نظر می رسد به دنبال جبران گذشته است و می خواهد به تیم ملی بازگردد.
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
تیم ملی اعزامی تکواندو کشورمان به پنجمین دوره رقابت های داخل سالن آسیادر بخش مردان، با کسب ۵ مدال زرین نه تنها نتایج درخشانی را به ثبت رساند بلکه در عمل اثبات کرد اعتماد به جسارت، تحول و جوانگرایی یک مربی فهیم چه اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت.