www.khabarrazmavar.ir

خبر ویژه

شناسه خبر : 9176 ۱۱:۵۶ ۱۳۹۵/۱۲/۲۲

فلوید میودر از بازنشستگی خارج شد!

فلوید میودر اسطوره بوکس جهان برای مبارزه با کانر مک گرگور اعلام خروج از بازنشستگی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رزم آور ، مدتهاست خبرهای پیرامون یک مبارزه بوکس بین فلوید میودر قهرمان سابق بوکس جهان و کانر مک گرگور قهرمان دسته سبک وزن UFC شنیده می شود. سمت هر کدام که بنگرید هر دو طرف می گویند که خواهان مبارزه هستند ولی تا به امروز طرفین به هیچ تواقفی دست پیدا نکردند تا اینکه خبر جدیدی منتشر شد و آن خبر رسمی فلوید میودر از حالت بازنشستگی بود.

میودر در این باره چنین گفت: “برای (مبارزه در برابر) کانر مک گرگور از بازنشستگی خارج می شوم. فقط برای مبارزه با کانر مک گرگور! دیگر نمی خواهم بهانه ای درباره پول و درباره UFC بشنوم. کاغذها را با UFC امضا کن تا در ماه ژوئن با من مبارزه کنی! به همین سادگی، بیا در ماه ژوئن مبارزه کنیم. تو در سمت B قضیه هستی و من در سمت A – ما اینجا نیستیم که به خاطر پول گریه کنیم. من از تمام این گریه های برای پول و حرفهایت درباره تمایل مبارزه با من خسته شدم. تو هر کسی را واسطه می کنی. اگر می خواهی مبارزه کنی پس کاغذها را امضا کن. انجامش بده! من امروز به طور رسمی برای مبارزه با کانر مک گرگور از بازنشستگی خارج شدم. احتیاجی به وقت تلف کردن نداریم ما به این احتیاج داریم که این مبارزه لعنتی سریعتر رخ دهد. بیا در ماه ژوئن انجامش دهیم”.

اکنون توپ در زمین کانر است. باید ببینیم واکنش رسمی کانر مک گرگور چه خواهد بود؟!

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.