www.khabarrazmavar.ir

خبر ویژه

شناسه خبر : 9176 ۱۱:۵۶ ۱۳۹۵/۱۲/۲۲

فلوید میودر از بازنشستگی خارج شد!

فلوید میودر اسطوره بوکس جهان برای مبارزه با کانر مک گرگور اعلام خروج از بازنشستگی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رزم آور ، مدتهاست خبرهای پیرامون یک مبارزه بوکس بین فلوید میودر قهرمان سابق بوکس جهان و کانر مک گرگور قهرمان دسته سبک وزن UFC شنیده می شود. سمت هر کدام که بنگرید هر دو طرف می گویند که خواهان مبارزه هستند ولی تا به امروز طرفین به هیچ تواقفی دست پیدا نکردند تا اینکه خبر جدیدی منتشر شد و آن خبر رسمی فلوید میودر از حالت بازنشستگی بود.

میودر در این باره چنین گفت: “برای (مبارزه در برابر) کانر مک گرگور از بازنشستگی خارج می شوم. فقط برای مبارزه با کانر مک گرگور! دیگر نمی خواهم بهانه ای درباره پول و درباره UFC بشنوم. کاغذها را با UFC امضا کن تا در ماه ژوئن با من مبارزه کنی! به همین سادگی، بیا در ماه ژوئن مبارزه کنیم. تو در سمت B قضیه هستی و من در سمت A – ما اینجا نیستیم که به خاطر پول گریه کنیم. من از تمام این گریه های برای پول و حرفهایت درباره تمایل مبارزه با من خسته شدم. تو هر کسی را واسطه می کنی. اگر می خواهی مبارزه کنی پس کاغذها را امضا کن. انجامش بده! من امروز به طور رسمی برای مبارزه با کانر مک گرگور از بازنشستگی خارج شدم. احتیاجی به وقت تلف کردن نداریم ما به این احتیاج داریم که این مبارزه لعنتی سریعتر رخ دهد. بیا در ماه ژوئن انجامش دهیم”.

اکنون توپ در زمین کانر است. باید ببینیم واکنش رسمی کانر مک گرگور چه خواهد بود؟!

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴