www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 2832 ۱۵:۲۹ ۱۳۹۴/۰۴/۰۲

فدراسیون جودو: پیگیر مشکلات “صفویه” هستیم/ او اکنون در اردوی تیم ملی است

فدراسیون جودو اعلام کرد که پیگیر مشکلات رامین صفویه ملی‌پوش جودوی جوانان خواهد بود. این فدراسیون همچنین اعلام کرده که نامبرده هم‌اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز و به نقل از خبرگزاری ایسنا، به دنبال انتشار مصاحبه رامین صفویه، ملی‌پوش جودوی جوانان، فدراسیون جودو در نمابری اعلام کرد که […]

فدراسیون جودو اعلام کرد که پیگیر مشکلات رامین صفویه ملی‌پوش جودوی جوانان خواهد بود. این فدراسیون همچنین اعلام کرده که نامبرده هم‌اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز و به نقل از خبرگزاری ایسنا، به دنبال انتشار مصاحبه رامین صفویه، ملی‌پوش جودوی جوانان، فدراسیون جودو در نمابری اعلام کرد که پیگیر مشکلات این ورزشکار خواهد بود. متن کامل توضیحات فدراسیون جودو در این رابطه به شرح زیر است:

«با سلام، احتراما ضمن تقدیر و تشکر از حما‌یت‌های جنابعالی و همکاران محترم از ورزش المپیکی جودو در خصوص گفت‌و‌گوی آن خبرگزاری با جناب آقای رامین صفویه، قهرمان المپیک نو‌جو‌ا‌نان تحت عنوان “ظرفشویی عاقبت قهرمان المپیک جودو” مطلب زیر را معروض می‌دارد. خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به انتشار آن اقدام لازم معمول فرمایند.

فدراسیون جودو عمیقا از بروز مشکلات و تنگناهای مالی برای این قهرمان خوب جودو کشور ابراز تاسف می‌کند.

لذا این فدراسیون هفته‌ گذشته در جریان مشکلات دارنده مدال برنز نو‌جو‌ا‌نان جهان و طلای المپیک نانجینگ قرار گرفت و جناب آقای احمد کاظمی از سوی رییس فدراسیون ماموریت یافت مشکلات وی را بررسی کند.

در نهایت پس از بررسی‌های انجام شده جلسه‌ای روز شنبه هفته‌ جاری در محل فدراسیون تشکیل، مسائل و مشکلات وی مورد بررسی قرار گرفت و برای رفع آنها تمهیداتی صورت گرفت و هم اکنون رامین صفویه در اردوی تیم ‌ملی جوانان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان و قهرمانی آسیا تمرینات خود را زیر نظر کادرفنی آغاز کرده است.

قابل ذکر است رامین صفویه سال گذشته در اردوهای تیم ‌ملی جوانان حضوری منظم داشت و اولین مرحله اردوی تیم ‌ملی در سال جاری نیز 31 خرداد ماه آغاز شده است. ضمن این که شرایط مالی فدراسیون اجازه پرداخت حقوق به تیم های ‌ملی در رده سنی نو‌جو‌ا‌نان و جوانان را نمی‌دهد، ولی مسئولان فدراسیون در تلاش هستند تا در حد توان از این رده سنی حما‌یت‌های مادی و معنوی را داشته باشد.

با تشکر. مدیر روابط عمومی فدراسیون».

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴