www.khabarrazmavar.ir

برای قبول هدایت تیم ملی ایران؛

شناسه خبر : 9418 ۱۰:۰۴ ۱۳۹۶/۰۲/۰۹

فدراسیون جودو مربی اوکراینی را رد کرد/ دو مربی جدید در راه تهران

مربی اوکراینی که چند روز قبل برای مذاکره و حضور در تمرینات تیم ملی به تهران سفر کرده بود مورد توجه مسئولان فدراسیون قرار نگرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، «بالیان کارن» روزهای پایانی فروردین ماه به تهران سفر کرد و ضمن گفتگو با مسئولان فدراسیون، در چند جلسه تمرینات تیم ملی شرکت کرد.

این مربی اوکراینی که نظر مثبتی روی تیم ملی جودو داشت و معتقد بود که ایران می تواند به روزهای خوب گذشته بازگردد در نهایت هفته گذشته به کشور خود بازگشت و قرار شد پس از بررسی شرایط، در خصوص همکاری با وی تصمیم گیری شود.

از فدراسیون جودو خبر می رسد که «بالیان کارن» موفق نشد نظرات مردان فنی جودو ایران را جلب کند و به وی اعلام شده که مورد قبول قرار نگرفته است.

شنیده می شود دو مربی از فرانسه و آلمان به زودی برای مذاکره با متولیان جودو به تهران سفر خواهند کرد. «تکیچ سلوکوف» یکی از این دو مربی است. این مربی ۴۷ ساله روس تبار مقیم آلمان به زودی وارد تهران خواهد شد.

فدراسیون جودو به دنبال جذب یک مربی خارجی است و در این رابطه با گزینه های مختلفی در حال مذاکره است.

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.