www.khabarrazmavar.ir

برای قبول هدایت تیم ملی ایران؛

شناسه خبر : 9418 ۱۰:۰۴ ۱۳۹۶/۰۲/۰۹

فدراسیون جودو مربی اوکراینی را رد کرد/ دو مربی جدید در راه تهران

مربی اوکراینی که چند روز قبل برای مذاکره و حضور در تمرینات تیم ملی به تهران سفر کرده بود مورد توجه مسئولان فدراسیون قرار نگرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، «بالیان کارن» روزهای پایانی فروردین ماه به تهران سفر کرد و ضمن گفتگو با مسئولان فدراسیون، در چند جلسه تمرینات تیم ملی شرکت کرد.

این مربی اوکراینی که نظر مثبتی روی تیم ملی جودو داشت و معتقد بود که ایران می تواند به روزهای خوب گذشته بازگردد در نهایت هفته گذشته به کشور خود بازگشت و قرار شد پس از بررسی شرایط، در خصوص همکاری با وی تصمیم گیری شود.

از فدراسیون جودو خبر می رسد که «بالیان کارن» موفق نشد نظرات مردان فنی جودو ایران را جلب کند و به وی اعلام شده که مورد قبول قرار نگرفته است.

شنیده می شود دو مربی از فرانسه و آلمان به زودی برای مذاکره با متولیان جودو به تهران سفر خواهند کرد. «تکیچ سلوکوف» یکی از این دو مربی است. این مربی ۴۷ ساله روس تبار مقیم آلمان به زودی وارد تهران خواهد شد.

فدراسیون جودو به دنبال جذب یک مربی خارجی است و در این رابطه با گزینه های مختلفی در حال مذاکره است.

آخرین اخبار

از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
رویداد UFC 214 صحنه سه مبارزه مهم قهرمانی این سازمان است که تیتر اصلی آن نبرد بین کورمایر و جونز خواهد بود.