www.khabarrazmavar.ir

برای قبول هدایت تیم ملی ایران؛

شناسه خبر : 9418 ۱۰:۰۴ ۱۳۹۶/۰۲/۰۹

فدراسیون جودو مربی اوکراینی را رد کرد/ دو مربی جدید در راه تهران

مربی اوکراینی که چند روز قبل برای مذاکره و حضور در تمرینات تیم ملی به تهران سفر کرده بود مورد توجه مسئولان فدراسیون قرار نگرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، «بالیان کارن» روزهای پایانی فروردین ماه به تهران سفر کرد و ضمن گفتگو با مسئولان فدراسیون، در چند جلسه تمرینات تیم ملی شرکت کرد.

این مربی اوکراینی که نظر مثبتی روی تیم ملی جودو داشت و معتقد بود که ایران می تواند به روزهای خوب گذشته بازگردد در نهایت هفته گذشته به کشور خود بازگشت و قرار شد پس از بررسی شرایط، در خصوص همکاری با وی تصمیم گیری شود.

از فدراسیون جودو خبر می رسد که «بالیان کارن» موفق نشد نظرات مردان فنی جودو ایران را جلب کند و به وی اعلام شده که مورد قبول قرار نگرفته است.

شنیده می شود دو مربی از فرانسه و آلمان به زودی برای مذاکره با متولیان جودو به تهران سفر خواهند کرد. «تکیچ سلوکوف» یکی از این دو مربی است. این مربی ۴۷ ساله روس تبار مقیم آلمان به زودی وارد تهران خواهد شد.

فدراسیون جودو به دنبال جذب یک مربی خارجی است و در این رابطه با گزینه های مختلفی در حال مذاکره است.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.