www.khabarrazmavar.ir

برای قبول هدایت تیم ملی ایران؛

شناسه خبر : 9418 ۱۰:۰۴ ۱۳۹۶/۰۲/۰۹

فدراسیون جودو مربی اوکراینی را رد کرد/ دو مربی جدید در راه تهران

مربی اوکراینی که چند روز قبل برای مذاکره و حضور در تمرینات تیم ملی به تهران سفر کرده بود مورد توجه مسئولان فدراسیون قرار نگرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، «بالیان کارن» روزهای پایانی فروردین ماه به تهران سفر کرد و ضمن گفتگو با مسئولان فدراسیون، در چند جلسه تمرینات تیم ملی شرکت کرد.

این مربی اوکراینی که نظر مثبتی روی تیم ملی جودو داشت و معتقد بود که ایران می تواند به روزهای خوب گذشته بازگردد در نهایت هفته گذشته به کشور خود بازگشت و قرار شد پس از بررسی شرایط، در خصوص همکاری با وی تصمیم گیری شود.

از فدراسیون جودو خبر می رسد که «بالیان کارن» موفق نشد نظرات مردان فنی جودو ایران را جلب کند و به وی اعلام شده که مورد قبول قرار نگرفته است.

شنیده می شود دو مربی از فرانسه و آلمان به زودی برای مذاکره با متولیان جودو به تهران سفر خواهند کرد. «تکیچ سلوکوف» یکی از این دو مربی است. این مربی ۴۷ ساله روس تبار مقیم آلمان به زودی وارد تهران خواهد شد.

فدراسیون جودو به دنبال جذب یک مربی خارجی است و در این رابطه با گزینه های مختلفی در حال مذاکره است.

آخرین اخبار

محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
«جواد محجوب» مدال آور سنگین وزن جودو هرچند افتخارات بزرگی را برای این رشته المپیکی کسب کرده است اما به همان اندازه هم برای فدراسیون حاشیه داشته و اکنون به نظر می رسد به دنبال جبران گذشته است و می خواهد به تیم ملی بازگردد.
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
تیم ملی اعزامی تکواندو کشورمان به پنجمین دوره رقابت های داخل سالن آسیادر بخش مردان، با کسب ۵ مدال زرین نه تنها نتایج درخشانی را به ثبت رساند بلکه در عمل اثبات کرد اعتماد به جسارت، تحول و جوانگرایی یک مربی فهیم چه اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت.