www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 523 ۱۷:۳۵ ۱۳۹۳/۰۹/۱۱

علی رغم گذشت 4 روز از مهلت قانونی ثبت نام؛ تنها علی نژاد برای حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو ثبت نام کرده است

در حالی که 4 روز از آغاز مهلت قانونی برای ثبت نام در مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو می گذرد، فقط رئیس کنونی این فدراسیون ثبت نام کرده است. به گزارش خبرنگار رزم نیوز، فرصت قانونی برای ثبت نام کاندیداهای مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو، از روز شنبه هفته جاری (8 آذرماه)، آغاز شده که علی رغم گذشت […]

در حالی که 4 روز از آغاز مهلت قانونی برای ثبت نام در مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو می گذرد، فقط رئیس کنونی این فدراسیون ثبت نام کرده است.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز، فرصت قانونی برای ثبت نام کاندیداهای مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو، از روز شنبه هفته جاری (8 آذرماه)، آغاز شده که علی رغم گذشت 4 روز، تنها مهدی علی نژاد رئیس فعلی این فدراسیون، کاندیداتوری خود را اعلام و ثبت نام کرده است.

علی نژاد در حرکتی جالب و در نخستین ساعات روز شنبه، برای شرکت در کارزار انتخاباتی فدراسیون ووشو نام نویسی کرد. چرا که معمولا عرف بر این است که روسای فدراسیون ها در آخرین روز و حتی دقایق پایانی، نسبت به ثبت نام اقدام می کنند.

البته اگرچه با گذشت 4 روز تنها رئیس فدراسیون ووشو نام نویسی کرده، اما مطمئنا در روزهای آینده تعداد نامزدها بیشتر خواهد شد، به خصوص مخالفان و منتقدان رئیس کنونی فدراسیون که در دوره های گذشته مجامع انتخاباتی نیز شاهد حضور آنها در کارزار انتخاباتی فدراسیون موفق ووشو بوده ایم.

گفتنی است مهلت قانونی برای ثبت نام کاندیداها جهت حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو، 10 روز است که 4 روز آن نیز سپری شده است. هرچند که هنوز تاریخ دقیق برگزاری این مجمع از سوی وزارت ورزش و جوانان اعلام نشده است.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!