www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9328 ۱۶:۱۵ ۱۳۹۶/۰۱/۲۷

علی اکبری پیروز میدان یوکوهاما

امیر علی اکبری فایتر سنگین وزن ایرانی موفق شد در آوردگاه RIZIN جرونیمو دوس سانتوس برزیلی را از پیش رو بردارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، علی اکبری امروز و در رویداد RIZIN 5 به مصاف یک برزیلی غول پیکر به نام جرونیمو دوس سانتوس ملقب به مون دراگون رفت.
با به صدا در آمدن زنگ شروع مبارزه هر دو فایتر در ثانیه های نخست به محک زدن یکدیگر پرداختند که البته امیر صبر زیادی از خود نشان نداد و در اولین فرصت پیش آمده به حریف چسبید و با استفاده از قدرت خود حریف را به کف رینگ انداخت و خود را در موقعیت برتر قرار داد.هر چه فایتر برزیلی سعی کرد خود را از خاک خارج کند امیر به او اجازه نداد و مرتب به سر او ضربه می زد و کار به همین ترتیب ادامه پیدا کرد تا در نهایت با دخالت داور مبارزه، علی اکبری با ناک اوت فنی پیروز این میدان شود و گام نخست از سال ۲۰۱۷ را محکم بردارد. امیر تنها فایتر غیرژاپنی این رویداد بود که پیروز از مبارزه خارج شد.
اگر چه درگیری کوچکی بین علی اکبری و دوس سانتوس در مراسم وزن کشی رخ داد ولی پس از پایان مبارزه و بیرون از رینگ هر دو فایتر نسبت به هم ابراز دوستی و احترام کردند.
سالن “یوکوهاما آرنا” شهر یوکوهاما،ژاپن میزبان این رویداد بود.

آخرین اخبار

مسئولان کاراته سبک های آزاد باید با یکدیگر متحد باشند
مسئولان کاراته سبک های آزاد باید با یکدیگر متحد باشند
بازیکن تیم ملی کاراته سبک های آزاد گفت: هدفمان در مسابقات صربستان این بود که طلسم نرفتن تیم ملی کاراته سبک های آزاد به کشورهای مختلف شکسته شود و همه باور کنند که فدراسیون به کاراته آزاد هم توجه می کند و از این بابت هم خوشحالم. عدم اتحاد مسئولین هر سبک در کاراته آزاد باعث می شود که فدراسیون نیز نتواند برای پیشرفت کاراته آزاد اقدامی موثر انجام دهد.