www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9328 ۱۶:۱۵ ۱۳۹۶/۰۱/۲۷

علی اکبری پیروز میدان یوکوهاما

امیر علی اکبری فایتر سنگین وزن ایرانی موفق شد در آوردگاه RIZIN جرونیمو دوس سانتوس برزیلی را از پیش رو بردارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، علی اکبری امروز و در رویداد RIZIN 5 به مصاف یک برزیلی غول پیکر به نام جرونیمو دوس سانتوس ملقب به مون دراگون رفت.
با به صدا در آمدن زنگ شروع مبارزه هر دو فایتر در ثانیه های نخست به محک زدن یکدیگر پرداختند که البته امیر صبر زیادی از خود نشان نداد و در اولین فرصت پیش آمده به حریف چسبید و با استفاده از قدرت خود حریف را به کف رینگ انداخت و خود را در موقعیت برتر قرار داد.هر چه فایتر برزیلی سعی کرد خود را از خاک خارج کند امیر به او اجازه نداد و مرتب به سر او ضربه می زد و کار به همین ترتیب ادامه پیدا کرد تا در نهایت با دخالت داور مبارزه، علی اکبری با ناک اوت فنی پیروز این میدان شود و گام نخست از سال ۲۰۱۷ را محکم بردارد. امیر تنها فایتر غیرژاپنی این رویداد بود که پیروز از مبارزه خارج شد.
اگر چه درگیری کوچکی بین علی اکبری و دوس سانتوس در مراسم وزن کشی رخ داد ولی پس از پایان مبارزه و بیرون از رینگ هر دو فایتر نسبت به هم ابراز دوستی و احترام کردند.
سالن “یوکوهاما آرنا” شهر یوکوهاما،ژاپن میزبان این رویداد بود.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)