www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9328 ۱۶:۱۵ ۱۳۹۶/۰۱/۲۷

علی اکبری پیروز میدان یوکوهاما

امیر علی اکبری فایتر سنگین وزن ایرانی موفق شد در آوردگاه RIZIN جرونیمو دوس سانتوس برزیلی را از پیش رو بردارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، علی اکبری امروز و در رویداد RIZIN 5 به مصاف یک برزیلی غول پیکر به نام جرونیمو دوس سانتوس ملقب به مون دراگون رفت.
با به صدا در آمدن زنگ شروع مبارزه هر دو فایتر در ثانیه های نخست به محک زدن یکدیگر پرداختند که البته امیر صبر زیادی از خود نشان نداد و در اولین فرصت پیش آمده به حریف چسبید و با استفاده از قدرت خود حریف را به کف رینگ انداخت و خود را در موقعیت برتر قرار داد.هر چه فایتر برزیلی سعی کرد خود را از خاک خارج کند امیر به او اجازه نداد و مرتب به سر او ضربه می زد و کار به همین ترتیب ادامه پیدا کرد تا در نهایت با دخالت داور مبارزه، علی اکبری با ناک اوت فنی پیروز این میدان شود و گام نخست از سال ۲۰۱۷ را محکم بردارد. امیر تنها فایتر غیرژاپنی این رویداد بود که پیروز از مبارزه خارج شد.
اگر چه درگیری کوچکی بین علی اکبری و دوس سانتوس در مراسم وزن کشی رخ داد ولی پس از پایان مبارزه و بیرون از رینگ هر دو فایتر نسبت به هم ابراز دوستی و احترام کردند.
سالن “یوکوهاما آرنا” شهر یوکوهاما،ژاپن میزبان این رویداد بود.

آخرین اخبار

پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
پنج توصیه غذایی به ورزشکاران
تغذیه ورزشکاران می‌تواند تفاوت زیادی در نتیجه ورزش ایجاد کند. تغذیه و ورزش همراه با هم مهم هستند و عادت‌های غذایی می‌توانند تاثیر ورزش را کم و زیاد کند.
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
۹ اشتباه در انجام حرکات شکمی
ورزشکاران معمولا به انجام حرکات شکمی علاقمند هستند، زیرا این حرکات باعث بهتر شدن تناسب اندام می‌شوند. با این وجود حرکات شکمی معمولا به اشتباه انجام می‌شود.