www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 479 ۱۲:۴۵ ۱۳۹۳/۰۹/۰۸

علی‌نژاد برای حضور در انتخابات ووشو ثبت نام کرد

رئیس فعلی فدراسیون ووشو در اولین ساعات آغاز ثبت نام از نامزدهای احراز پست رياست این فدراسیون، ثبت نام کرد. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، ثبت نام از کاندیدای احراز پست ریاست فدراسیون ووشو از امروز شنبه هشتم آذرماه آغاز شد و به مدت 10 روز کاری ادامه دارد که مهدی علی‌نژاد اولین نفری بود که برای […]

رئیس فعلی فدراسیون ووشو در اولین ساعات آغاز ثبت نام از نامزدهای احراز پست رياست این فدراسیون، ثبت نام کرد.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، ثبت نام از کاندیدای احراز پست ریاست فدراسیون ووشو از امروز شنبه هشتم آذرماه آغاز شد و به مدت 10 روز کاری ادامه دارد که مهدی علی‌نژاد اولین نفری بود که برای ثبت نام اقدام کرد و نام خود را وارد فهرست نامزدهای احراز این پست در خانه اول نوشت.

در حال که پیش از این روسای فدراسیون‌ها در آخرین لحظه برای ثبت نام، وارد جریان رقابت با سایر نامزدها می‌شدند.

علی‌نژاد درخصوص ثبت‌نام زودهنگام خود عنوان کرد: پس از سنجیدن شرایط و نظرخواهی از اعضای مجمع به این نتیجه رسیدم برای حضور در مجمع انتخاباتی ثبت نام بعمل آورم.

وی افزود: ووشوی ایران با برنامه‌ریزی و تلاشی که درهشت سال گذشته از سوی فدراسیون و جامعه این رشته انجام شد، به جایگاه رفیعی درجهان و آسیا دست یافته و هم اکنون زمان این است تا به این روند مثبت خود سرعت بیشتری ببخشیم.

رئیس فعلی فدراسیون ووشو تصریح کرد: اعضای مجمع موافق حضور مجددم هستند و به همین دلیل ثبت نام کردم. یقین داشته باشید اگر آنان حضورم را مفید نمی‌دانستند، هرگز پا پیش نمی‌گذاشتم.

زمان ریاست مهدی علی‌نژاد درفدراسیون ووشو روز 10 بهمن‌ماه سال جاری به پایان می‌رسد و هنوز زمان برگزاری مجمع انتخاباتی این فدراسیون از سوی وزارت ورزش و جوانان اعلام نشده است.

آخرین اخبار

رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.