www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 6967 ۲۳:۵۰ ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

علیزاده به تکواندوکار اسپانیایی باخت/ در انتظار رسیدن حریف به فینال

تنها نماینده تکواندو بانوان کشورمان در المپیک ریو دومین مبارزه خود را به حریف اسپانیایی واگذار کرد و برای ماندن در جدول و تلاش برای مدال برنز باید در انتظار رسیدن رقیب به دیدار نهایی باشد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، درادامه مبارزات تکواندوکاران در المپیک ۲۰۱۶ ریو نماینده وزن ۵۷- کیلوگرم بانوان کشورمان برای دومین دیدار خود به مصاف «اوا گومز» از اسپانیا رفت. این اسپانیایی که دور نخست حریفی از تایلند را شکست داده بود در پیکار با تکواندوکار کشورمان صاحب پیروزی ۸ بر ۷ شد و به نیمه نهایی راه یافت.

علیزاده که دور نخست قهرمان جهان از کرواسی را ۷ بر ۶ شکست داده بود، در این دیدار تلاش زیادی برای کسب پیروزی داشت، ولی مقابل نایب قهرمان سال ۲۰۱۵ جهان و دارنده مدال برنز ۲۰۱۳ جهان ، دو نقره فینال گرندپری و ۴ مدال رنگارنگ رقابتهای جایزه بزرگ کاری از پیش نبرد و بازنده میدان را ترک کرد.

این حریف اسپانیایی که در رقابتهای بین المللی هلند برابر علیزاده صاحب پیروزی شده بود در این پیکار به خوبی نماینده کشورمان را آنالیز کرده بود و با توجه به همین شناخت راه پیروزی را پیدا کرده بود.

در صورتی که این اسپانیایی در مبارزه بعد خود برابر «هامادا» نفر اول رنکنیگ جهانی از ژاپن پیروز شود ، علیزاده می تواند در گروه بازنده ها برای کسب مدال برنز تلاش کند.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!