www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 6967 ۲۳:۵۰ ۱۳۹۵/۰۵/۲۸

علیزاده به تکواندوکار اسپانیایی باخت/ در انتظار رسیدن حریف به فینال

تنها نماینده تکواندو بانوان کشورمان در المپیک ریو دومین مبارزه خود را به حریف اسپانیایی واگذار کرد و برای ماندن در جدول و تلاش برای مدال برنز باید در انتظار رسیدن رقیب به دیدار نهایی باشد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، درادامه مبارزات تکواندوکاران در المپیک ۲۰۱۶ ریو نماینده وزن ۵۷- کیلوگرم بانوان کشورمان برای دومین دیدار خود به مصاف «اوا گومز» از اسپانیا رفت. این اسپانیایی که دور نخست حریفی از تایلند را شکست داده بود در پیکار با تکواندوکار کشورمان صاحب پیروزی ۸ بر ۷ شد و به نیمه نهایی راه یافت.

علیزاده که دور نخست قهرمان جهان از کرواسی را ۷ بر ۶ شکست داده بود، در این دیدار تلاش زیادی برای کسب پیروزی داشت، ولی مقابل نایب قهرمان سال ۲۰۱۵ جهان و دارنده مدال برنز ۲۰۱۳ جهان ، دو نقره فینال گرندپری و ۴ مدال رنگارنگ رقابتهای جایزه بزرگ کاری از پیش نبرد و بازنده میدان را ترک کرد.

این حریف اسپانیایی که در رقابتهای بین المللی هلند برابر علیزاده صاحب پیروزی شده بود در این پیکار به خوبی نماینده کشورمان را آنالیز کرده بود و با توجه به همین شناخت راه پیروزی را پیدا کرده بود.

در صورتی که این اسپانیایی در مبارزه بعد خود برابر «هامادا» نفر اول رنکنیگ جهانی از ژاپن پیروز شود ، علیزاده می تواند در گروه بازنده ها برای کسب مدال برنز تلاش کند.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴