www.khabarrazmavar.ir

تغییرات همچنان در فدراسیون جودو ادامه دارد

شناسه خبر : 7818 ۱۱:۳۶ ۱۳۹۵/۰۷/۲۷

علمی برکنار شد؛ عمادی جایگزین/ منصوری سرمربی جوانان و امید

طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون جودو، سرمربی تیم‌های ملی جوانان و امید منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، محمد درخشان (رئیس فدراسیون) طی حکمی محمد منصوری را به عنوان سرمربی تیم های جوانان و امید جودو منصوب کرد.

منصوری پیش از این در کنار حضور در کادر فنی تیم‌های پایه در کادر فنی تیم بزرگسالان جودو نیز به عناوین مختلف حضور داشته است.

در ادامه تغییرات در فدراسیون جودو، طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون، عمادی به عنوان مسئول لیگ‌های جودو در رده های مختلف منصوب شد. پیش از این غلام حسین علمی مسئول سازمان لیگ‌ های جودو بود.

بازنگری در آیین‌ نامه لیگ، جذب اسپانسر و همانند سازی مسابقات با مقررات فدراسیون جهانی از جمله وظایف ذکر شده مسئول جدید لیگ در حکم مذکور است.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.