www.khabarrazmavar.ir

تغییرات همچنان در فدراسیون جودو ادامه دارد

شناسه خبر : 7818 ۱۱:۳۶ ۱۳۹۵/۰۷/۲۷

علمی برکنار شد؛ عمادی جایگزین/ منصوری سرمربی جوانان و امید

طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون جودو، سرمربی تیم‌های ملی جوانان و امید منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، محمد درخشان (رئیس فدراسیون) طی حکمی محمد منصوری را به عنوان سرمربی تیم های جوانان و امید جودو منصوب کرد.

منصوری پیش از این در کنار حضور در کادر فنی تیم‌های پایه در کادر فنی تیم بزرگسالان جودو نیز به عناوین مختلف حضور داشته است.

در ادامه تغییرات در فدراسیون جودو، طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون، عمادی به عنوان مسئول لیگ‌های جودو در رده های مختلف منصوب شد. پیش از این غلام حسین علمی مسئول سازمان لیگ‌ های جودو بود.

بازنگری در آیین‌ نامه لیگ، جذب اسپانسر و همانند سازی مسابقات با مقررات فدراسیون جهانی از جمله وظایف ذکر شده مسئول جدید لیگ در حکم مذکور است.

آخرین اخبار

منصوری: مسافران بوداپست مشخص نیستند
منصوری: مسافران بوداپست مشخص نیستند
هر چند سایت فدراسیون جهانی از ثبت نام ۵ جودوکار ایران برای رقابت های قهرمانی جهان بوداپست خبر می دهد اما سرمربی تیم ملی می گوید ما هنوز لیستی را اعلام نکرده ایم.
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!