www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14338 ۱۵:۳۵ ۱۳۹۸/۰۱/۲۲

عضو تیم ملی تکواندو ایران زیر تیغ جراحی رفت

قهرمان سال ۲۰۱۵ تکواندو جهان پای آسیب دیده خود را به تیغ جراحان سپرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، فرزان عاشورزاده که در رقابتهای انتخابی تیم ملی توفیقی نداشت و حضور در مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۹ را از دست داد، پای راست خود را که مدتها آسیب دیده بود را به تیغ جراحی دکتر کیهانی سپرد.

وی در همین رابطه گفت: ۱۵ ماه با همین آسیب دیدگی در مهم‌ترین و سنگین‌ترین رقابتها حضور داشتم، با حداقل نفرات این مشکل را در میان گذاشتم چرا که نمی‌خواستم باعث ناراحتی دیگران بوشم. همیشه دوست دارم خوشحالی مو با دیگران و ناراحتیم و با خودم تقسیم کنم.

عاشورزاده ادامه داد: ناراحت و غمگین نیستم چرا که این هم بخشی از زندگی است، دنیا گاهی تلخ و شیرین گاهی پر از لبخندهای ناب و گاهی هم پر از حس‌های غمگین است، برنامه آینده ام پیگیری کارهای ریکاوری و فیزیوتراپی به بهترین شکل ممکن است تا دوباره برای کسب سهمیه المپیک در رقابتهای گرندپری و تورنمنت‌ها شرکت کنم.

فرزان عاشورزاده سال گذشته موفق به کسب مدال برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ شد.

آخرین اخبار

چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
سال ها پیش یکی از کارشناسان خبره دنیای پرورش اندام با کنایه نسبت به اوضاع به هم ریخته و نا بسامان این ورزش در کشورمان جمله ای را به کار می برد که بسیار با مسما بود. این کارشناس می گفت: پرورش اندام ایران پدران زیادی دارد اما مادر ندارد!
محرومیت برای پسر بد!
محرومیت برای پسر بد!
با مثبت اعلام شدن تست دوپینگ بدر هاری ، فایتر مراکشی تا ماه دسامبر ۲۰۱۹ دور از رینگ خواهد بود.