www.khabarrazmavar.ir

موی تای قهرمانی جهان - بلاروس؛

شناسه خبر : 9490 ۰۷:۳۱ ۱۳۹۶/۰۲/۲۱

عزیرپور به دیدار نهایی راه یافت/ نمایندگان ایران ۳ برنز کسب کردند

مرحله نیمه نهایی رقابتهای موی تای قهرمانی جهان با کسب سه مدال برنز و صعود نماینده سنگین وزن تیم ملی کشورمان به دیدار نهایی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این دوره از مسابقات که به میزبانی بلاروس در مینسک جریان دارد دیشب با برگزاری ۵۴ مبارزه در دو بخش مردان و زنان و از مرحله نیمه نهایی پیگیری شد حاصل تلاش چهار نماینده کشورمان سه شکست، یک پیروزی، کسب سه نشان برنز و صعود ایرج عزیرپور به دیدار نهایی بود.

عزیز پور در وزن ۹۱+ کیلوگرم در مرحله نیمه نهایی «آندری هراسیمچوک» از کشور میزبان را شکست داد و به دیدار نهایی راه یافت. وی که با برتری مقابل «شلیپوف» از روسیه به این مرحله رسیده بود، برای کسب مدال طلا برنده مبارزه سوئیس و اکراین را پیش رو دارد.

مرتضی سرداریان در وزن ۴۸- کیلو گرم در نیمه نهایی نتیجه را به «زوبیر بارین»  از ترکیه واگذار کرد و برنز گرفت. مجید هاشم بیگی در وزن ۸۱- کیلو بعد از برتری مقابل «موچت نانک» از ترکیه، در پیکار با  «سارانون گلومپان» از تایلند بازنده شد و دومین برنز کشورمان را کسب کرد سینا کریمیان نیز در وزن ۹۱- کیلوگرم با قبول شکست مقابل«جاکوب کلودا» از جمهوری چک سومین نشان برنز  را به خود اختصاص داد.

تیم ملی کشورمان در این دوره از مسابقات ۱۱ شرکت کننده داشت که سمیه خزایی، مستانه سیف آبادی، کاوه سلیمانی، علی زرین فر، حسین مهدیزاده، ایوب ساکی و علی تلکو طی روزهای گذشته  نتیجه را واگذار کرده و حذف شده بودند.

مسابقات موی تای قهرمانی جهان با حضور بیش از ۳۰۰ رزمی کار از ۱۰۵ کشور جهان به میزبانی بلاروس در مینسک جریان دارد.

آخرین اخبار

محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
«جواد محجوب» مدال آور سنگین وزن جودو هرچند افتخارات بزرگی را برای این رشته المپیکی کسب کرده است اما به همان اندازه هم برای فدراسیون حاشیه داشته و اکنون به نظر می رسد به دنبال جبران گذشته است و می خواهد به تیم ملی بازگردد.
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
تیم ملی اعزامی تکواندو کشورمان به پنجمین دوره رقابت های داخل سالن آسیادر بخش مردان، با کسب ۵ مدال زرین نه تنها نتایج درخشانی را به ثبت رساند بلکه در عمل اثبات کرد اعتماد به جسارت، تحول و جوانگرایی یک مربی فهیم چه اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت.