www.khabarrazmavar.ir

موی تای قهرمانی جهان - بلاروس؛

شناسه خبر : 9490 ۰۷:۳۱ ۱۳۹۶/۰۲/۲۱

عزیرپور به دیدار نهایی راه یافت/ نمایندگان ایران ۳ برنز کسب کردند

مرحله نیمه نهایی رقابتهای موی تای قهرمانی جهان با کسب سه مدال برنز و صعود نماینده سنگین وزن تیم ملی کشورمان به دیدار نهایی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این دوره از مسابقات که به میزبانی بلاروس در مینسک جریان دارد دیشب با برگزاری ۵۴ مبارزه در دو بخش مردان و زنان و از مرحله نیمه نهایی پیگیری شد حاصل تلاش چهار نماینده کشورمان سه شکست، یک پیروزی، کسب سه نشان برنز و صعود ایرج عزیرپور به دیدار نهایی بود.

عزیز پور در وزن ۹۱+ کیلوگرم در مرحله نیمه نهایی «آندری هراسیمچوک» از کشور میزبان را شکست داد و به دیدار نهایی راه یافت. وی که با برتری مقابل «شلیپوف» از روسیه به این مرحله رسیده بود، برای کسب مدال طلا برنده مبارزه سوئیس و اکراین را پیش رو دارد.

مرتضی سرداریان در وزن ۴۸- کیلو گرم در نیمه نهایی نتیجه را به «زوبیر بارین»  از ترکیه واگذار کرد و برنز گرفت. مجید هاشم بیگی در وزن ۸۱- کیلو بعد از برتری مقابل «موچت نانک» از ترکیه، در پیکار با  «سارانون گلومپان» از تایلند بازنده شد و دومین برنز کشورمان را کسب کرد سینا کریمیان نیز در وزن ۹۱- کیلوگرم با قبول شکست مقابل«جاکوب کلودا» از جمهوری چک سومین نشان برنز  را به خود اختصاص داد.

تیم ملی کشورمان در این دوره از مسابقات ۱۱ شرکت کننده داشت که سمیه خزایی، مستانه سیف آبادی، کاوه سلیمانی، علی زرین فر، حسین مهدیزاده، ایوب ساکی و علی تلکو طی روزهای گذشته  نتیجه را واگذار کرده و حذف شده بودند.

مسابقات موی تای قهرمانی جهان با حضور بیش از ۳۰۰ رزمی کار از ۱۰۵ کشور جهان به میزبانی بلاروس در مینسک جریان دارد.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.