www.khabarrazmavar.ir

موی تای قهرمانی جهان - بلاروس؛

شناسه خبر : 9490 ۰۷:۳۱ ۱۳۹۶/۰۲/۲۱

عزیرپور به دیدار نهایی راه یافت/ نمایندگان ایران ۳ برنز کسب کردند

مرحله نیمه نهایی رقابتهای موی تای قهرمانی جهان با کسب سه مدال برنز و صعود نماینده سنگین وزن تیم ملی کشورمان به دیدار نهایی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این دوره از مسابقات که به میزبانی بلاروس در مینسک جریان دارد دیشب با برگزاری ۵۴ مبارزه در دو بخش مردان و زنان و از مرحله نیمه نهایی پیگیری شد حاصل تلاش چهار نماینده کشورمان سه شکست، یک پیروزی، کسب سه نشان برنز و صعود ایرج عزیرپور به دیدار نهایی بود.

عزیز پور در وزن ۹۱+ کیلوگرم در مرحله نیمه نهایی «آندری هراسیمچوک» از کشور میزبان را شکست داد و به دیدار نهایی راه یافت. وی که با برتری مقابل «شلیپوف» از روسیه به این مرحله رسیده بود، برای کسب مدال طلا برنده مبارزه سوئیس و اکراین را پیش رو دارد.

مرتضی سرداریان در وزن ۴۸- کیلو گرم در نیمه نهایی نتیجه را به «زوبیر بارین»  از ترکیه واگذار کرد و برنز گرفت. مجید هاشم بیگی در وزن ۸۱- کیلو بعد از برتری مقابل «موچت نانک» از ترکیه، در پیکار با  «سارانون گلومپان» از تایلند بازنده شد و دومین برنز کشورمان را کسب کرد سینا کریمیان نیز در وزن ۹۱- کیلوگرم با قبول شکست مقابل«جاکوب کلودا» از جمهوری چک سومین نشان برنز  را به خود اختصاص داد.

تیم ملی کشورمان در این دوره از مسابقات ۱۱ شرکت کننده داشت که سمیه خزایی، مستانه سیف آبادی، کاوه سلیمانی، علی زرین فر، حسین مهدیزاده، ایوب ساکی و علی تلکو طی روزهای گذشته  نتیجه را واگذار کرده و حذف شده بودند.

مسابقات موی تای قهرمانی جهان با حضور بیش از ۳۰۰ رزمی کار از ۱۰۵ کشور جهان به میزبانی بلاروس در مینسک جریان دارد.

آخرین اخبار

از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
رویداد UFC 214 صحنه سه مبارزه مهم قهرمانی این سازمان است که تیتر اصلی آن نبرد بین کورمایر و جونز خواهد بود.