www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 336 ۱۲:۵۷ ۱۳۹۳/۰۸/۲۷

عزل و نصب های سلیقه ای در موی تای؛ نارضایتی وسیع در خانواده موی تای

تغییر و تحولات اخیر در موی تای که براساس سلیقه های شخص سرپرست این انجمن بوده، اعتراض بسیاری از اهالی این هنر رزمی مدال آور را به دنبال داشته است. به گزارش خبرنگار رزم نیوز ، حمدالله عبادتی که اواخر سال گذشته به عنوان سرپرست انجمن موی تای منصوب شد، در هفته های اخیر اقداماتی […]

تغییر و تحولات اخیر در موی تای که براساس سلیقه های شخص سرپرست این انجمن بوده، اعتراض بسیاری از اهالی این هنر رزمی مدال آور را به دنبال داشته است.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز ، حمدالله عبادتی که اواخر سال گذشته به عنوان سرپرست انجمن موی تای منصوب شد، در هفته های اخیر اقداماتی را انجام داده است که صدای بسیاری از اعضای خانواده موی تای را درآورده است.

وی که رئیس سبک ” پاهویوت ” نیز هست، تعدادی از مسئولان موی تای استان ها و شهرستان ها را برکنار و نمایندگان سبک پاهویوت را به عنوان مسئول موی تای منصوب کرده است تا در واقع کارهای سبک خود را تحت پوشش موی تای انجام دهند.

افراد برکنار شده نسبت به این اقدام سلیقه ای سرپرست انجمن موی تای شدیدا اعتراض داشته و آن را وسیله ای برای پرداختن وی به سبک خود می دانند. آنها معتقدند این کار سرپرست انجمن موی تای باعث تضعیف جایگاه موی تای در کشور می شود.

براین اساس شنیده شده مسئولان برکنار شده استان ها در نظر دارند نامه اعتراضی خود را به فدراسیون انجمن های ورزشی ارسال کنند تا به وضعیت شان رسیدگی شود.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴