www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 336 ۱۲:۵۷ ۱۳۹۳/۰۸/۲۷

عزل و نصب های سلیقه ای در موی تای؛ نارضایتی وسیع در خانواده موی تای

تغییر و تحولات اخیر در موی تای که براساس سلیقه های شخص سرپرست این انجمن بوده، اعتراض بسیاری از اهالی این هنر رزمی مدال آور را به دنبال داشته است. به گزارش خبرنگار رزم نیوز ، حمدالله عبادتی که اواخر سال گذشته به عنوان سرپرست انجمن موی تای منصوب شد، در هفته های اخیر اقداماتی […]

تغییر و تحولات اخیر در موی تای که براساس سلیقه های شخص سرپرست این انجمن بوده، اعتراض بسیاری از اهالی این هنر رزمی مدال آور را به دنبال داشته است.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز ، حمدالله عبادتی که اواخر سال گذشته به عنوان سرپرست انجمن موی تای منصوب شد، در هفته های اخیر اقداماتی را انجام داده است که صدای بسیاری از اعضای خانواده موی تای را درآورده است.

وی که رئیس سبک ” پاهویوت ” نیز هست، تعدادی از مسئولان موی تای استان ها و شهرستان ها را برکنار و نمایندگان سبک پاهویوت را به عنوان مسئول موی تای منصوب کرده است تا در واقع کارهای سبک خود را تحت پوشش موی تای انجام دهند.

افراد برکنار شده نسبت به این اقدام سلیقه ای سرپرست انجمن موی تای شدیدا اعتراض داشته و آن را وسیله ای برای پرداختن وی به سبک خود می دانند. آنها معتقدند این کار سرپرست انجمن موی تای باعث تضعیف جایگاه موی تای در کشور می شود.

براین اساس شنیده شده مسئولان برکنار شده استان ها در نظر دارند نامه اعتراضی خود را به فدراسیون انجمن های ورزشی ارسال کنند تا به وضعیت شان رسیدگی شود.

آخرین اخبار

نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
عضو انجمن پزشکان ورزشی معتقد است: اگر به دنبال آن هستید در ماه مبارک رمضان متابولیسم بدنتان کاهش پیدا نکند و از تجمع چربی‌ها جلوگیری شود، از آب فراوان استفاده کنید و به فعالیت‌های ورزشی بپردازید.
فواید عرق کردن هنگام ورزش
فواید عرق کردن هنگام ورزش
بسیای از افراد در زمان ورزش کردن در باشگاه عرق می‌کنند و از این مساله احساس ناراحتی می‌کنند. با این حال عرق کردن در باشگاه فواید قابل توجهی دارد.