www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12615 ۰۸:۱۷ ۱۳۹۷/۰۶/۰۱

عرفان آهنگریان به مدال طلا رسید/ مدال «۲۰» ایران به رنگ طلا درآمد

در ادامه مبارزات ووشو در دیدارهای نهایی عرفان آهنگریان برابر رقیب چینی خود به پیروزی رسید و مدال طلای بازیهای آسیایی را برگردن آویخت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،  عرفان آهنگران در وزن ۶۰- کیلوگرم در مبارزه پایانی ۲ بر یک  «وانگ ژوئه تائو» از چین را شکست داد و طلا گرفت. وی برای صعود به دیدار نهایی تایلند، یمن و کره جنوبی را از پیش روی برداشته بود به مصاف «سوریا پارتاپ» از هند رفت و با قدرت تمام در ۲ راند متوالی، حریف را اسیر تکنیک های متنوع خود کرد تا خود را در فینال ببیند. عرفان، برای کسب مدال طلا با رقابت می کند.

این هشتمین مدال طلای کاروان ورزشی ایران و اولین مدال طلای ووشو ایران است. برای تیم ملی ووشو زهرا کیانی، الهه و شهربانو منصوریان سه مدال نقره کسب کرده بودند.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴