www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12615 ۰۸:۱۷ ۱۳۹۷/۰۶/۰۱

عرفان آهنگریان به مدال طلا رسید/ مدال «۲۰» ایران به رنگ طلا درآمد

در ادامه مبارزات ووشو در دیدارهای نهایی عرفان آهنگریان برابر رقیب چینی خود به پیروزی رسید و مدال طلای بازیهای آسیایی را برگردن آویخت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،  عرفان آهنگران در وزن ۶۰- کیلوگرم در مبارزه پایانی ۲ بر یک  «وانگ ژوئه تائو» از چین را شکست داد و طلا گرفت. وی برای صعود به دیدار نهایی تایلند، یمن و کره جنوبی را از پیش روی برداشته بود به مصاف «سوریا پارتاپ» از هند رفت و با قدرت تمام در ۲ راند متوالی، حریف را اسیر تکنیک های متنوع خود کرد تا خود را در فینال ببیند. عرفان، برای کسب مدال طلا با رقابت می کند.

این هشتمین مدال طلای کاروان ورزشی ایران و اولین مدال طلای ووشو ایران است. برای تیم ملی ووشو زهرا کیانی، الهه و شهربانو منصوریان سه مدال نقره کسب کرده بودند.

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.