www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 1156 ۱۵:۰۳ ۱۳۹۳/۱۱/۱۳

عاشورزاده: مشکلات تحصیلی‌ام حل شد/ برای حضور در جام فجر تصمیم نگرفته‌ام

نفر اول رنکینگ المپیکی‌های تکواندو در گفت و گوی اظهار کرد: تمام تمرکزم را بر بازی‌های امارات گذاشته‌ام چرا که ده امتیاز از سهمیه المپیک را شامل می‌شود و هنوز برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا و مسابقه‌های دهه فجر تصمیم قطعی نگرفته‌ام. هر مسابقه‌ای سختی‌های خاص خود را دارد ولی امیدوارم هم من و […]

نفر اول رنکینگ المپیکی‌های تکواندو در گفت و گوی اظهار کرد: تمام تمرکزم را بر بازی‌های امارات گذاشته‌ام چرا که ده امتیاز از سهمیه المپیک را شامل می‌شود و هنوز برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا و مسابقه‌های دهه فجر تصمیم قطعی نگرفته‌ام. هر مسابقه‌ای سختی‌های خاص خود را دارد ولی امیدوارم هم من و هم تمام بازیکنان تیم ملی در این مسابقه‌ها به موفقیت برسند.

به گزارش “رزم نیوز” ، عاشورزاده در ادامه سطح این مسابقه‌ها را استاندارد ارزیابی کرد و گفت: هدف حضور تیم ملی ایران در این مسابقه‌ها هم تلاش برای کسب سهمیه المپیک است و هم بالا بردن سطح آمادگی تیم ملی برای حضور در المپیک.

نماینده ایران در وزن دوم تورنمنت امارات در خصوص مشکلات ادامه تحصیل خود نیز گفت: دی ماه امسال با موفقیت در امتحانات، دیپلم را گرفتم و هم اکنون به عنوان دانشجو در دانشگاه پذیرفته شده‌ام و مشکلاتم در جهت حضور در اردوی تیم ملی و ادامه تحصیل همزمان نیز تا حدودی رفع شده است.

او در پایان با اشاره به فشردگی برنامه‌هایش تا المپیک 2016 برزیل و در عین حال ادامه تحصیل خود گفت: در این مورد اولویتم مسابقه‌های پیش رو خواهد بود و تمام تلاشم را برای رسیدن به موفقیت در آن‌ها خواهم کرد.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!