www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9198 ۱۸:۲۲ ۱۳۹۵/۱۲/۲۳

طلسم سه ساله قهرمانی شهرداری ورامین شکست

با برگزاری هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر تکواندو مردان پرونده پانزدهمین دوره این رقابت ها بسته شد و پس از سه دوره که انحصار قهرمانی در اختیار تیم شهرداری ورامین بود، تیم دانشگاه آزاد اسلامی توانست عنوان قهرمانی را کسب نماید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته هفتم (پایانی) از دور برگشت پانزدهمین دوره لیگ برتر جوانان و بزرگسالان «جام خلیج فارس»، یادواره شهدای تکواندوی مدافع حرم، امروز (دوشنبه) با حضور ۱۰۸ تکواندوکار و در قالب ۷ تیم پاس قوامین، دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری ورامین، لوازم خانگی کن، شهدای مدافع حرم ساری، هیات تکواندوی شمال شرق، یاسین پیشرو البرز در خانه تکواندو برگزار شد و تیم های اول تا سوم این دوره از مسابقات معرفی شدند.

تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب ۱۱ برد، ۳ تساوی و ۳۶ امتیاز توانست بر سکوی قهرمانی قرار بگیرد و انحصار قهرمانی که سه سال متوالی در اختیار تیم شهرداری ورامین بود بشکند، تیم شهرداری ورامین نیز با ۱۰ برد، ۳ تساوی، یک باخت و کسب ۳۳ امتیاز به کاپ نایب قهرمانی رسید و پس از مبارزاتی سرنوشت ساز میان تیم‌ها برای کسب سکوی سوم تیم پاس قوامین با ۷ برد، ۳ باخت، ۴ تساوی و ۲۵ امتیاز توانست بر سکوی سوم قرار بگیرد.

تیم‌های لوازم خانگی کن، یاسین پیشرو البرز، شهدای مدافع حرم ساری، هیات تکواندو شمال‌شرق و مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه به ترتیب در رده چهارم تا هشتم جدول رده‌بندی قرار گرفتند.

.

نتایج کسب شده در هفته هفتم (پایانی) به شرح ذیل است:
پاس قوامین ۴ – تیم شهرداری ورامین ۴
تیم هیات تکواندو شمال‌شرق ۳ – تیم شهدای مدافع حرم ساری ۵
تیم یاسین پیشرو البرز ۴ – تیم لوازم خانگی کن ۴
تیم دانشگاه آزاد اسلامی – تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه (انصراف جوانه)

بهترین‌های «جام خلیج فارس» از سوی سازمان لیگ به شرح ذیل اعلام شد:

بهترین داور: حسین جدیری (اصفهان)
بهترین سرمربی: سیدنعمت خلیفه (دانشگاه آزاد اسلامی)
بهترین سرپرست: کیومرث چگینی (لوازم خانگی کن)
فنی ترین بازیکن: سعید رجبی (دانشگاه آزاد اسلامی)
تیم اخلاق: یاسین پیشرو البرز

آخرین اخبار

سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.