www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14405 ۱۵:۰۳ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷

طعنه قهرمان بوکس به ستاره UFC

لوماچنکو: “کانر شاید در بوکس آماتور موفق شود ولی در بوکس حرفه ای شانسی نخواهد داشت!”

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، زمانی که کانر مک گرگور قهرمان اسبق دسته های سبک وزن و پر وزن UFC خود را برای یک سوپرفایت بوکس برابر فلوید میودر آماده می کرد واسیل لوماچنکو قهرمان اوکراینی بوکس دنیا خواهان کمک به او در کمپ تمرینی مک گرگور شد که این درخواست کمک او از جانب مک گرگور و تیمش به دلیل جثه کوچکتر لوما رد شد.
واسیل لوماچنکو که اکنون دو کمربند قهرمانی سبک وزن جهان (WBA و WBO) را در اختیار دارد در گفتگو با TMZ Sports ضمن پاسخ به ایده مبارزه برابر کانر مک گرگور گفت که از مبارزه برابر او لذت خواهد برد اما هشدار هم داد که مبارزه برابر او یک مبارزه یک سویه به نفع خودش خواهد بود:
“البته که از ایده مبارزه برابر او لذت می برم اما کانر بیشتر یک شومن است و نه یک ورزشکار.او بیشتر به دنبال پول است! او ممکن است در بوکس آماتور بوکسر بزرگی شود اما در بوکس حرفه ای نه او هیچ شانسی ندارد. من به آسانی در یک مبارزه بوکس او را شکست می دهم.”

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.