www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14405 ۱۵:۰۳ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷

طعنه قهرمان بوکس به ستاره UFC

لوماچنکو: “کانر شاید در بوکس آماتور موفق شود ولی در بوکس حرفه ای شانسی نخواهد داشت!”

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، زمانی که کانر مک گرگور قهرمان اسبق دسته های سبک وزن و پر وزن UFC خود را برای یک سوپرفایت بوکس برابر فلوید میودر آماده می کرد واسیل لوماچنکو قهرمان اوکراینی بوکس دنیا خواهان کمک به او در کمپ تمرینی مک گرگور شد که این درخواست کمک او از جانب مک گرگور و تیمش به دلیل جثه کوچکتر لوما رد شد.
واسیل لوماچنکو که اکنون دو کمربند قهرمانی سبک وزن جهان (WBA و WBO) را در اختیار دارد در گفتگو با TMZ Sports ضمن پاسخ به ایده مبارزه برابر کانر مک گرگور گفت که از مبارزه برابر او لذت خواهد برد اما هشدار هم داد که مبارزه برابر او یک مبارزه یک سویه به نفع خودش خواهد بود:
“البته که از ایده مبارزه برابر او لذت می برم اما کانر بیشتر یک شومن است و نه یک ورزشکار.او بیشتر به دنبال پول است! او ممکن است در بوکس آماتور بوکسر بزرگی شود اما در بوکس حرفه ای نه او هیچ شانسی ندارد. من به آسانی در یک مبارزه بوکس او را شکست می دهم.”

آخرین اخبار

چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
سال ها پیش یکی از کارشناسان خبره دنیای پرورش اندام با کنایه نسبت به اوضاع به هم ریخته و نا بسامان این ورزش در کشورمان جمله ای را به کار می برد که بسیار با مسما بود. این کارشناس می گفت: پرورش اندام ایران پدران زیادی دارد اما مادر ندارد!
محرومیت برای پسر بد!
محرومیت برای پسر بد!
با مثبت اعلام شدن تست دوپینگ بدر هاری ، فایتر مراکشی تا ماه دسامبر ۲۰۱۹ دور از رینگ خواهد بود.