www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10902 ۱۵:۵۶ ۱۳۹۶/۰۸/۰۲

صفویه: ماجرای درگیری را تکذیب می کنم/ قصدشان حاشیه سازی است

رامین صفویه ملی پوش سنگین وزن جودو گفت: هیچ درگیری لفظی بین من و رودکی رخ نداده و تنها دلیل اعزام نشدنم این است که آماده نبودم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در حالی که امروز در رسانه های مختلف و شبکه های اجتماعی خبرهایی مبنی بر درگیری لفظی رامین صفویه تاریخ ساز جودوی ایران و دارنده مدال طلای المپیک نوجوانان و محمدرضا رودکی رئیس سازمان تیم های ملی شنیده شده بود، رامین صفویه این اخبار را فقط حاشیه های پوچ و غیر واقعی می داند.

طبق شنیده‌ها درگیری لفظی بین رودکی و صفویه در اردوی تیم ملی به حدی زیاد بوده که اگر نفرات حاضر در اردو پادرمیانی نمی‌کردند ماجرا به پایان نمی رسید.

و عنوان شده بود که همین درگیری لفظی باعث شده که صفویه از لیست اعزامی به رقابت های گرند اسلم ابوظبی خط بخورد و تیم بدون او پرواز کند.

رامین صفویه در گفتگو با خبرنگار رزم آور این موضوع را تکذیب و اعلام کرد که این موضوع صحت ندارد و به طور قطع آن را پیگیری می کنم تا مشخص شود چه کسی این اطلاعات غلط را منتشر کرده است.

صفویه تاکید کرد: طبق صلاحدید کادرفنی بچه های تیم ملی با رسانه ها مصاحبه نمی کنند، من هم به نظر کادر فنی احترام می گذارم اما فقط این جمله را می گویم تا همه مطلع باشند علت اعزام نشدن من همراه تیم تنها آماده نبودن من است نه چیز دیگر و خواهش می کنم رسانه ها حاشیه درست نکنند، من هیچ مشکلی با محمدرضا رودکی ندارم.

لازم به ذکر است، تیم ملی جودوی ایران با ترکیب محمد رشنونژاد، نوری زاده، محمد بریمانلو، فتحی، سعید ملایی و نوری با هدایت محمد منصوری در رقابت های گرانداسلم ابوظبی به مبارزه می پردازد.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴