www.khabarrazmavar.ir

تکواندو گرنداسلم - چین؛

شناسه خبر : 11533 ۰۹:۳۸ ۱۳۹۶/۱۰/۳۰

صفری به کره جنوبی باخت و حذف شد/ یک برنز حاصل تلاش تیم هفت نفره

آخرین نماینده ایران در رقابتهای گرنداسلم با شکست برابر رقیب کره ای خود از دور مسابقات حذف شد تا پرونده تیم ملی ایران با همان تک برنز سجاد مردانی بسته شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی تکواندو ایران در نخستین دوره رقابتهای گرنداسلم که از چهار هفته قبل به میزبانی چین در شهر «ووشی» آغاز شده، پنج نماینده در بخش مردان و دو نماینده در بخش بانوان داشت که حاصل تلاش این تیم هفت نفره، یک برنز سجاد مردانی بود.

امروز در مرحله چهارم این مسابقات فرزان عاشورزاده و ابراهیم صفری در وزن ۵۸- کیلوگرم با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شدند.

ابراهیم صفری آخرین نماینده کشورمان در این رقابتها، در اولین دیدار  «جک وولی» از ایرلند را ۲۱ بر ۱۳ شکست داد و سپس برابر «تای هون کیم» کره ای دارنده نشان برنز بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو و ۳ طلای قهرمانی جهان علی رغم ارائه یک مبارزه نزدیک ۱۶ بر ۱۳ نتیجه را واگذار کرد و از دور مسابقات حذف شد.

پیش از صفری فرزان عاشورزاده همان دور نخست و در پیکار با «رویدانگ وو» از چین پس از تساوی ۸ بر ۸، با امتیاز طلایی نتیجه را به این رقیب گمنام واگذار کرد و وداع زودهنگامی با مسابقات داشت.

در هفته سوم این رقابتها سجاد مردانی موفق به کسب تنها مدال برنز تیم کشورمان از این رقابتها شد. زهرا پوراسماعیل، ناهیدکیانی، میرهاشم حسینی و ابوالفضل یعقوبی دیگر نمایندگان ایران در این رقابت ها بودند که توفیقی در کسب مدال نداشتند.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴