www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11783 ۱۰:۴۸ ۱۳۹۶/۱۲/۰۸

صعود یک پله‌ای ملایی در رنکینگ جهانی جودو

جودوکار تیم ملی ایران با کسب مدال طلای رقابت‌های گرنداسلم دوسلدورف یک پله در رنکنیگ بهترین‌های جودو جهان صعود کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بعد از پایان دومین گرنداسلم سال ۲۰۱۸ که به مدت سه روز در دوسلدورف برگزار شد، فدراسیون جهانی جدیدترین رنکنیگ بهترین های دنیا در اوزان مختلف را اعلام کرد. سعید ملایی که تنها مدال کشورمان در این مسابقات را کسب کرد در این رده بندی یک پله صعود داشت.

ملایی در این رقابتها به نشان طلا دست یافت و ۶۵۰ امتیاز به داشته های خود افزود تا با ۴۴۴۳ امتیاز به مکان سوم صعود کند. در این وزن «فرانک دیولت» از هلند با ۴۵۳۰ و «خالمورزایف» از روسه با ۴۵۰۰ امتیاز اول و دوم هستند.

جواد محجوب نماینده وزن ۱۰۰+ کیلوگرم کشورمان که در دوسلدورف، دور اول باخت و حذف شد با همان ۸۶۰ امتیاز همچنان در مکان سی و هشتم است و محمدبریمانلو نیز با کناره گیری از این رقابتها ۱۴۱۴ امتیاز و یک پله سقوط به مکان بیست و دوم رفت.

جودو ایران در دو وزن ۱۰۰- و ۹۰- کیلوگرم نماینده ای در بین ۱۰۰ نفر برتر رنکینگ ندارد. در وزن ۶۰- کیلوگرم رشنونژاد در مکان ۲۸ و در وزن ۶۶- کیلوگرم قاسم نوری زاده در مکان چهل و هشتم است. البته در وزن ۱۰۰- کیلوگرم جواد محجوب در مکان نود و سوم است که وی نیز به یک وزن بالاتر رفته است.

آخرین اخبار

امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
قسمت ۵۸ مجله تصویری رزم آور ؛ آخرین گفتگوی امیر علی اکبری که ۴ فروردین ۹۷ در اولین تجربه حضورش در قفس ACB به مصاف حریفی از استونی به نام دنیس اسمولدارف خواهد رفت. امیر تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته وچند هفته ای هم در سوئد بود و همراه رضا مددی و تیم آل استار در کنار فایترهای مطرحی چون: الکساندر گوستافسون و جیمی مانوا به تمرین پرداخته وخود را برای مبارزه آماده می کند.
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
قسمت ۵۷ مجله تصویری رزم آور ؛ گفتگو با امیر مهدی زاده نابغه جهانی کاراته از شروع کاراته تا ازدواج و قهرمانی جهان و پشت پرده های رزمی