www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11783 ۱۰:۴۸ ۱۳۹۶/۱۲/۰۸

صعود یک پله‌ای ملایی در رنکینگ جهانی جودو

جودوکار تیم ملی ایران با کسب مدال طلای رقابت‌های گرنداسلم دوسلدورف یک پله در رنکنیگ بهترین‌های جودو جهان صعود کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بعد از پایان دومین گرنداسلم سال ۲۰۱۸ که به مدت سه روز در دوسلدورف برگزار شد، فدراسیون جهانی جدیدترین رنکنیگ بهترین های دنیا در اوزان مختلف را اعلام کرد. سعید ملایی که تنها مدال کشورمان در این مسابقات را کسب کرد در این رده بندی یک پله صعود داشت.

ملایی در این رقابتها به نشان طلا دست یافت و ۶۵۰ امتیاز به داشته های خود افزود تا با ۴۴۴۳ امتیاز به مکان سوم صعود کند. در این وزن «فرانک دیولت» از هلند با ۴۵۳۰ و «خالمورزایف» از روسه با ۴۵۰۰ امتیاز اول و دوم هستند.

جواد محجوب نماینده وزن ۱۰۰+ کیلوگرم کشورمان که در دوسلدورف، دور اول باخت و حذف شد با همان ۸۶۰ امتیاز همچنان در مکان سی و هشتم است و محمدبریمانلو نیز با کناره گیری از این رقابتها ۱۴۱۴ امتیاز و یک پله سقوط به مکان بیست و دوم رفت.

جودو ایران در دو وزن ۱۰۰- و ۹۰- کیلوگرم نماینده ای در بین ۱۰۰ نفر برتر رنکینگ ندارد. در وزن ۶۰- کیلوگرم رشنونژاد در مکان ۲۸ و در وزن ۶۶- کیلوگرم قاسم نوری زاده در مکان چهل و هشتم است. البته در وزن ۱۰۰- کیلوگرم جواد محجوب در مکان نود و سوم است که وی نیز به یک وزن بالاتر رفته است.

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.