www.khabarrazmavar.ir

رنکینگ فدراسیون جهانی؛

شناسه خبر : 12032 ۱۷:۱۰ ۱۳۹۷/۰۱/۲۱

صعود هفت پله‌ای محجوب/ تثبیت جایگاه ملایی و بریمانلو

اعلام جدیدترین رده بندی بهترین های جودو جهان حکایت از تداوم سیر صعودی جواد محجوب، علیرضا خجسته و قاسم نوری زاده دارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، فدراسیون جهانی جودو در پایان چهارمین گرندپری سال ۲۰۱۸، جدیدترین رده بندی بهترین های جهان در اوزان مختلف را اعلام کرد . جواد محجوب جودوکار وزن ۱۰۰+ کیلوگرم کشورمان که هفته قبل با کسب مدال نقره مدال نقره رقابتهای تفلیس صعود ۱۷ در جدول داشت، با رسیدن به مدال نقره مسابقات آنتالیا امتیازات خود را به ۱۹۲۰ رساند و ۷ پله دیگر صعود کرد و به مکان ۱۷ رنکینگ وزن خود رسید.

جواد محجوب سال ۹۲ تا رده چهارمی وزن ۱۰۰- کیلوگرم رنکنیگ جهانی رسیده بود و به نظر می رسد با ادامه روند رو به رشد خود در ۱۰۰+ کیلوگرم نیز به رده های بالاتر برسد.

دو نماینده ایران در وزن ۶۶- کیلوگرم در جدول صعود داشتند. علیرضا خجسته با چهار پله صعود و ۹۹۴ امتیاز به مکان چهل و یکم رسید. قاسم نوری زاده هم که در آنتالیا با یک استراحت و یک پیروزی از دور مسابقات حذف شده بود، با هشت پله صعود و ۹۱۹ امتیاز به مکان چهل و سوم رسید.

محمد محمدی بریمانلو که مدال برنز وزن ۷۳- کیلوگرم رقابتهای آنتالیا را کسب کرده بود، با ۱۷۵۷ امتیاز مکان بیست و یکم خود را حفظ کرد. سعید ملایی نیز بعد از حذف در رقابتهای آنتالیا همچنان با ۴۷۵۶ امتیاز جایگاه خود را در مکان دوم وزن ۸۱- کیلوگرم تثبیت کرد.

حمیدرضا سجادی فر با همان یک پیروزی در وزن ۱۰۰- کیلوگرم ۱۱۲ امتیاز کسب کرد و با ورود به جدول، تا رده ۱۳۲ بالا آمد. رامین صفویه با ۳۸ امتیاز در خانه ۱۹۱ ایستاده است. وحید نوری که دو میدان تفلیس و آنتالیا را با شکست پشت سر گذاشت با ۴۵۲ امتیاز در جایگاه ۷۰ قرار دارد. علی قلی پور هم با ۱۸۸ امتیاز تا رده ۱۱۰ بالا آمد.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴