www.khabarrazmavar.ir

کاراته دانشجویان آسیا - ماکائو؛

شناسه خبر : 14389 ۱۰:۱۳ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷

صعود باقری، نجفی و مسکینی به مبارزه پایانی

نخستین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی دانشجویان جهان با صعود سه نماینده ایران به دیدار پایانی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، این دوره از مسابقات با حضور تیم‌های از ۱۱ کشور هنگ کنگ، ایران، ژاپن، ماکائو، مالزی، مغولستان، نپال، چین، فیلیپین وسریلانکا به میزبانی ماکائو جریان دارد. در روز نخست این مسابقات ۵ نماینده ایران به روی تاتامی رفتند که حاصل آن صعود باقری، نجفی و مسکینی به دیدار نهایی بود.

فائزه چیذری دور نخست برابر «کوبایاشی» از ژاپن یک بر صفر باخت و به گروه شانس مجدد رفت. وی برای کسب مدال برنز نماینده کشور میزبان را پیش رو دارد. آویشن باقری در وزن ۵۵- کیلوگرم ۴ بر صفر «تان شیء» از چین را شکست داد و به دیدار نهایی راه یافت. «سوکی وونگ» از ماکائو رقیب وی در مبارزه پایانی است.

بهنوش نجفی در وزن ۶۱- کیلوگرم ۸ بر صفر «لام مان» از هنگ کنگ را شکست داد و به دیدار نهایی راه یافت. وی در مبارزه پایانی «روی کاناکو» از ژاپن را پیش رو دارد.

علی مسکینی در وزن ۶۰- کیلوگرم ۵ بر صفر «رن لیو گانک» از چین را ۵ بر صفر از پیش رو برداشت. «هیم کا» از هنک کنگ رقیب مسکینی در مبارزه پایانی است. میعاد یاری در وزن ۶۷- کیلوگرم دور نخست برابر «کوازکی» از ژاپن یک بر صفر باخت و به گروه شانس مجدد رفت. وی برای کسب مدال برنز باید با کاراته کایی از فیلیپین مبارزه کند.

دیدارهای نهایی و رده بندی عصر امروز به وقت محلی انجام می‌شود.

آخرین اخبار

چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
سال ها پیش یکی از کارشناسان خبره دنیای پرورش اندام با کنایه نسبت به اوضاع به هم ریخته و نا بسامان این ورزش در کشورمان جمله ای را به کار می برد که بسیار با مسما بود. این کارشناس می گفت: پرورش اندام ایران پدران زیادی دارد اما مادر ندارد!
محرومیت برای پسر بد!
محرومیت برای پسر بد!
با مثبت اعلام شدن تست دوپینگ بدر هاری ، فایتر مراکشی تا ماه دسامبر ۲۰۱۹ دور از رینگ خواهد بود.