www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13215 ۱۰:۲۱ ۱۳۹۷/۰۹/۰۹

صدرنشینی پاس و آذرپینار تبریز در سوپرلیگ کاراته

هفته دوم سوپر لیگ کاراته مردان باشگاههای کشور با صدرنشینی تیم های پاس و آذرپیناز تبریز همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، این رقابتها امروز در سالن غدیر نیروی انتظامی برگزار شد و در گروه یک تیم پاس با ۵۰ امتیاز انفرادی در صدر ایستاد. دانشگاه آزاد اسلامی با ۴۹ امتیاز در مکان دوم قرار گرفت، گوجوریو سی واکای با ۲۸ امتیاز سوم شد و تیم های آوای رزم با ۱۵ و مناطق نفت خیزجنوب بدون امتیاز در رده های چهارم و پنجم قرار گرفتند.

در گروه دوم هم تیم آذرپینار تبریز با ۶۷ امتیاز انفرادی صدرنشین شد. تیم رعد پدافند هوایی ارتش با ۵۴ امتیاز در مکان دوم قرار گرفت. هیات کاراته گیلان با ۴۷ امتیاز در جای سوم ایستاد.
عقاب بروجرد با ۲۳ امتیاز و باشگاه شهدای انقلاب قم با ۱۶ امتیاز چهارم و پنجم شدند.

در بازیهای امروز و در گروه یک، گوجوریو سی واکای با نتیجه ۲۳ بر ۶ مقابل تیم پاس شکست خورد سپس ۱۶ بر ۱۱ تیم آوای رزم را از پیش رو برداشت. در یک دیدار معوقه نیز  دانشگاه آزاد اسلامی ۲۳ بر ۶ از سد گوجوریو سی واکای گذشت.

در گروه دوم نیز عقاب بروجرد با نتیجه ۲۷ بر یک مقابل تیم آذرپینار تبریز شکست خورد. شهدای باشگاه انقلاب قم ۲۳ بر ۶ نتیجه را به رعد پدافند هوایی ارتش واگذار کرد. عقاب بروجرد با نتیجه ۲۱ بر ۷ مغلوب هیات کاراته گیلان شد. آذر پینار تبریز ۲۴ بر ۴ مقابل رعد پدافند هوایی ارتش به پیروزی دست یافت.

تیم مناطق نفت خیزجنوب این هفته مرخصی داشت و دیدارهای این تیم در گروه یک به زمان دیگری موکول شد.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!