www.khabarrazmavar.ir

سوپرلیگ کاراته بانوان - پایتخت

شناسه خبر : 11640 ۱۸:۰۵ ۱۳۹۶/۱۱/۱۳

صدرنشینی بیمه به لطف تفاضل/نماینده اصفهان در تعقیب صدرنشین

در ادامه رقابت های سوپرلیگ کاراته بانوان کشور تیم بیمه تعاون با تفاضل امتیاز به صدرنشینی ادامه داد .

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه رقابت های سوپرلیگ کاراته بانوان کشور ، که امروز جمعه سیزدهم بهمن ماه و به میزبانی پایتخت و در سالن مجموعه ورزشی شهید کبکانیان تهران برگزار شد ، تیم بیمه تعاون با کسب دو پیروزی و ۳۳ امتیاز و تفاضل بهتر نسبت به نماینده اصفهان به صدرنشینی خود ادامه داد .

در این مسابقات بیمه تعاون ، با نتایج ۲۹ بر صفر مقابل تیم های باشگاه حامی و نفت امیدیه به پیروزی رسید .

تیم هیات کاراته اصفهان ، مقابل آوای رزم به پیروزی ۲۴ بر ۵ رسید و پس از آن ۲۴ بر ۴ تیم باشگاه حامی را شکست داد و در دیدار معوقه مقابل پیام نور مرکزی به برتری ۲۱ بر ۷ رسید و با کسب ۳۳ امتیاز و تفاضل برد کمتر در تعقیب صدرنشین در جایگاه دوم ایستاد .
در ادامه رقابت ها ، تیم وحدت ایران به پیروزی ۱۸ بر ۷ مقابل نارین صنعت آریا دست یافت و مقابل آوای رزم ۱۸ بر ۱۱ پیروز میدان شد .

تیم پیام نور استان مرکزی ۲۰ بر ۹ وحدت ایران را شکست داد و پس از آن ۲۶ بر ۳ مقابل نارین صنعت آریا به پیروزی رسید. تیم نفت امیدیه نیز با نتیجه ۲۱ بر ۹ مقابل باشگاه حامی به برتری رسید و پس از آن ۲۴ بر ۴ تیم صنعت آریا را شکست داد .

جدول رده بندی رقابت های سوپرلیگ کاراته بانوان :

۱) بیمه تعاون ۳۳ امتیاز و تفاضل ۴۲۷
۲) هیات کاراته اصفهان ۳۳ امتیاز و تفاضل ۳۲۰
۳ ) پیام نور مرکزی ۲۱ امتیاز و تفاضل ۱۰۴
۴ ) نفت امیدیه ۲۱ امتیاز و تفاضل ۶۰
۵ ) وحدت ایران ۱۲ امتیاز
۶ ) آوای رزم ۱۲ امتیاز
۷) نارین صنعت ۶ امتیاز
۸ ) حامی ۳ امتیاز

آخرین اخبار

نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
عضو انجمن پزشکان ورزشی معتقد است: اگر به دنبال آن هستید در ماه مبارک رمضان متابولیسم بدنتان کاهش پیدا نکند و از تجمع چربی‌ها جلوگیری شود، از آب فراوان استفاده کنید و به فعالیت‌های ورزشی بپردازید.
فواید عرق کردن هنگام ورزش
فواید عرق کردن هنگام ورزش
بسیای از افراد در زمان ورزش کردن در باشگاه عرق می‌کنند و از این مساله احساس ناراحتی می‌کنند. با این حال عرق کردن در باشگاه فواید قابل توجهی دارد.