www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12835 ۱۲:۰۸ ۱۳۹۷/۰۷/۰۱

شیر سفید هم برابر AJ زانو زد!

آنتونی جاشوا با ناک اوت در راند هفتم بر الکساندر پُوِتکین پیروز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، استادیوم ومبلی لندن شنبه شب میزبان یکی از حساس ترین مبارزات بوکس در سال ۲۰۱۸ بود.جایی که آنتونی جاشوا بوکسر سنگین وزن بریتانیایی و دارنده عناوین قهرمانی سنگین وزن WBA,WBO,IBF و IBO برای دفاع از کمربندهای خود به مصاف الکساندر پوتکین روس قهرمان اسبق WBA رفت و در نهایت در راند هفتم با ناک اوت پیروز میدان شد و رکورد خود را به ۲۲-۰ رسانید.


در دو راند آغازین این شیر سفید روسی بود که عملکرد خوبی از خود نشان داد و حتی در اواخر راند نخست با هوک سنگین خود بینی جاشوا را دچار خونریزی کرد اما هر چه از زمان مبارزه گذشت این AJ بود که کنترل مبارزه را در اختیار گرفت و در نهایت در راند هفتم با ضربات ترکیبی خود،پوتکین را با کف رینگ آشنا کرد و بیست و دومین پیروزی و بیست و یکمین پیروزی با ناک اوت خود را جشن گرفت.
جاشوا پس از کسب این پیروزی خواهان مبارزه با دئونتِی وایلدر،تایسون فیوری و دیلیان وایت شد.تاریخ مبارزه بعدی جاشوا ۱۳ آوریل ۲۰۱۹ در ومبلی لندن خواهد بود اما نام حریق بعدی او از بین سه گزینه یاد شده هنوز مشخص نیست.

.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
سال ها پیش یکی از کارشناسان خبره دنیای پرورش اندام با کنایه نسبت به اوضاع به هم ریخته و نا بسامان این ورزش در کشورمان جمله ای را به کار می برد که بسیار با مسما بود. این کارشناس می گفت: پرورش اندام ایران پدران زیادی دارد اما مادر ندارد!
محرومیت برای پسر بد!
محرومیت برای پسر بد!
با مثبت اعلام شدن تست دوپینگ بدر هاری ، فایتر مراکشی تا ماه دسامبر ۲۰۱۹ دور از رینگ خواهد بود.