www.khabarrazmavar.ir

بازي‌های داخل سالن آسیا - ترکمنستان

شناسه خبر : 10582 ۱۳:۵۶ ۱۳۹۶/۰۶/۲۵

شکست نماینده جوجیستو ایران در گام نخست

نماینده جوجیتسو ایران در نخستین مسابقه خود در پنجمین دوره بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا و اقیانوسیه در ترکمنستان برابر حریفی از قزاقستان باخت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، پنجمین دوره از بازی های داخل سالن آسیا به طور رسمی از فردا- یکشنبه ۲۶ شهریور ماه با حضور ۴۹ کشور از قاره آسیا آغاز می شود که ۲۴ تیم نیز از اقیانوسیه برای نخستین بار در این بازی‌ ها حضور دارند.

محمد منصوری جوجیتسوکار وزن منفی ۷۷ کیلوگرم در بخش کنتاکت بعد از استراحت دور نخست برابر نورلان یوسف اف از قزاقستان به روی تاتامی رفت و درحالی که نسبت به حریف خود سر بود، ولی به دلیل خطای فنی و با رای داوران بازنده اعلام شد.

درصورتی که حریف قزاق منصوری فینالیست شود، جوجیتسو کار ایران راهی جدول شانس مجدد می شود.

این رقابت ها در دو بخش نوازا و کنتاکت بر روی سه تاتامی در سالن مخصوص رقابت های رزمی برگزار می شود و تیم ملی جوجیتسو ایران در بخش کنتاکت تنها یک نماینده دارد.

همچنین امیر خوشبین داور بین المللی ایرانی و عضو فدارسیون جهانی جوجیتسو قضاوت مبارزات این رشته ورزشی در بازی های داخل سالن ترکمنستان را بر عهده دارد. وی تاکنون رقابت های نمایندگان ترکمنستان و اندونزی، عراق و هند، تایلند و ترکمنستان را قضاوت کرده است.

۲ جوجیتسو کار زن و ۵ جوجیتسو کار مرد از کشورمان در این رقابت ها حضور دارند.

آخرین اخبار

رکوردشکنی کودک قاتل در سرزمین اژدها
رکوردشکنی کودک قاتل در سرزمین اژدها
قسمت ۷۴ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ سیتیچای سیتسونگپینونگ با غلبه بر مارات گریگوریان ارمنی برای پنجمین بار از عنوان قهرمانی خود در GLORY دفاع کرد.