www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11003 ۱۸:۰۸ ۱۳۹۶/۰۸/۱۴

شکست استیورن زیر بمباران شدید وایلدر

بمب افکن برنزی با ناک اوت استیورن برای ششمین بار از عنوان قهرمانی خود در دسته سنگین وزن بوکس WBC دفاع کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دئونتای وایلدر مدافع عنوان قهرمانی دسته سنگین وزن بامداد امروز به وقت ایران برای ششمین دفاع از کمربند قهرمانی و کسب سی و نهمین پیروزی قدم به رینگ ورزشگاه “Barclays Center” نیویورک می گذاشت و حریفش برمین استیورن در اندیشه بازپسگیری کمربند از چنگال وایلدر و بازگشت به روزهای پرشکوه قهرمانی بود.
ظاهر استیورن او را دور از دوران آمادگی نشان می داد و در عمل هم گویا میل چندانی برای مبارزه و جنگیدن با وایلدر از خود نشان نمی داد اما در سوی مقابل وایلدر بی رحمانه به او می تاخت و ضربات سنگینش را روانه حریف می کرد.بمب افکن برنزی برای پیروزی صبر نداشت و در همان راند نخست کار تمام کرد،او سه بار B-Ware را ناک دان کرد که نهایتاً با یک راست سنگین و سپس هوک چپ استیورن را با کف رینگ آشنا کرد.یک مبارزه بی عیب و نقص از سوی قهرمان بی شکست و گذاشتن ۱/۴ میلیون دلار جایزه در جیب و البته عملکردی نامید کننده از استیورن که انتظار بیشتری از او می رفت!


اما در پایان مبارزه وایلدر بار دیگر از آنتونی جاشوا قهرمان سنگین وزن IBF،WBA و IBO برای مبارزه دعوت کرد و گفت:”من در برابر تو اعلان جنگ کردم!چالشم را می پذیری؟خیلی وقت است که منتظرم.می دانم که من قهرمانم،می دانم که من بهترینم!می خواهی امتحان کنی؟”
وایلدر همچنین در واکنش به اظهارات اِدی هِرن (سازماندهی کننده مسابقات بوکس) که گفته بود وایلدر ابتدا می بایست با دیلین وایت مبارزه کند و سپس در صورت پیروزی درخواست مبارزه با جاشوا را طلب کند،گفت: “یک پادشاه به دنبال صید یک رعیت نمی رود.یک پادشاه به دنبال نبرد با پادشاه است!من جاشوا را می خواهم.اگر او این مبارزه را به من نمی دهد ما سراغ گزینه های دیگر میرویم.جهان جاشوا را می خواهد.جهان وابلدر را می خواهد و من نیز جاشوا را می خواهم.جاشوا بیا و من را ملاقات کن عزیزم!دیگر طفره نرو دیگر بهانه هم نیاور.تاریخ را بگو و صبر کردن را کنار بگذار”.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴