www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12942 ۱۷:۵۲ ۱۳۹۷/۰۷/۰۹

شکارچی رویا،پیروز دوئل قهرمانان بلاتور!

گگارد موساسی با غلبه بر روری مک دونالد از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم‌ آور ، رویداد بلاتور ۲۰۶ به میزبانی SAP Center سن خوزه کالیفرنیا برگزار شد.

در مهمترین مبارزه این مسابقات گگارد موساسی برای نخستین دفاع از کمربند قهرمانی میان وزن‌ خود قدم به کیج مبارزه برابر روری مک دونالد قهرمان دسته ولترویت گذاشت.مک دونالد خود را از یک وزن پایین تر به میان وزن رسانید تا مبارزه برابر یکی از بهترین های MMA را تجربه کند.
مبارزه ای که البته دو راند بیشتر طول نکشید و گگارد با ناک اوت فنی (ضربات مشت و آرنج) پیروز میدان شد و نخستین ماموریت دفاع از کمربند خود را با موفقیت پشت سر گذاشت.

در دیگر مبارزه مهم این رویداد و از دسته سنگین وزن،کوئینتون جکسون امریکایی و وندرلی سیلوا برزیلی برای چهارمین بار تقابل برابر یکدیگر را تجربه کردند.حساب سه مبارزه قبلی ۲-۱ به سود کهنه گلادیاتور برزیلی بود ولی جکسون با پیروزی در راند دوم مبارزه چهارم آمار را ۲-۲ کرد!آیا باید منتظر نبرد پنجمی بود؟ هیچ چیز بعید نیست!باید منتظر ماند و دید.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴