www.khabarrazmavar.ir

تکواندو قهرمانی تیمی جهان؛

شناسه خبر : 13200 ۱۵:۳۰ ۱۳۹۷/۰۹/۰۴

شهرداری ورامین قهرمان جهان شد

نماینده ایران در رقابت‌های تکواندو تیمی قهرمانی جهان با برتری برابر روسیه به عنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، این دوره از مسابقات که با حضور ۸ تیم برتر دنیا از روز گذشته به میزبانی امارات در فجیره آغاز شده بود با قهرمانی شهرداری ورامین به پایان رسید. دیدار نهایی این مسابقات بین دو تیم شهرداری ورامین به عنوان نماینده کشورمان و تیم ملی روسیه برگزار شد که شهرداری در نهایت با برتری ۳۱ بر۳۰ به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد.

وقت اول این دیدار با مبارزه خوب نمایندگان کشورمان همراه بود و تکواندوکاران شهرداری ۱۰ بر ۵ پیروز از میدان خارج شدند. وقت دوم روس ها با جبران امتیازات از دست داده نتیجه را در امتیاز ۱۲ به تساوی کشاندند. وقت سوم تلاش دو تیم با نتیجه ۲۳ بر ۲۲ به سود شهرداری ورامین انجامید. در وقت پایانی و در حالی که روسیه ۳۰ بر ۲۹ از شهرداری پیش بود، در ثانیه پایانی ضربات خدابخش نتیجه ۳۱ بر۳۰ را به سود نماینده کشورمان تغییر داد.

شهرداری ورامین در مرحله مقدماتی تیم های آذربایجان، چین و ازبکستان همگروه بود که با کسب پیروزی در هر سه مبارزه به عنوان تیم نخست راهی مرحله نیمه نهایی شد و در این مرحله نیز برابر قزاقستان با نتیجه ۴۹ بر ۲۹ صاحب برتری و راهی دیدار نهایی شد.

شهرداری با هدایت پیام خانلرخانی و ترکیب سروش احمدی، میرهاشم حسینی، ابوالفضل یعقوبی، سینا بهرامی و مهدی خدابخشی  در این دوره از مسابقات حضور دارد.

مسابقات قهرمانی تیمی جهان دارای گرید تیمی G۲ می‌باشد و به ترتیب به تیم‌های اول ۲۰ امتیاز، دوم ۱۲ امتیاز، سوم ۷.۲ امتیاز و پنجم ۴.۳۲ امتیاز تعلق می‌گیرد.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!