www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13585 ۱۳:۵۷ ۱۳۹۷/۱۰/۲۲

شمارش معکوس تا تقابل “پک من” و “AB”

پاکیائو برای دفاع از کمربند ولترویت WBA به مصاف برونر می رود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، نخستین رویداد مهم بوکس در سال جدید بامداد یکشنبه ۳۰ دی ماه ۹۷ به وقت کشورمان و به میزبانی استادیوم MGM Grand Arena لاس وگاس نوادا برگزار خواهد شد.یعنی دقیقاً در همان شبی که شاهد نبرد هنری سهودو و تی جی دیلاشاو در UFC Fight Night 143 در بروکلین هستیم این رویداد بزرگ در لاس وگاس انجام خواهد گرفت.

مانی پاکیائو قهرمان نامدار فیلیپینی (با رکورد ۶۰ پیروزی-۷ شکست و ۲ تساوی) و تنها قهرمان تاریخ بوکس که قهرمانی در ۸ دسته وزنی مختلف را در کارنامه خود دارد،این بار برای نخستین دفاع از کمربند WBA دسته ولترویت قدم به رینگ لاس وگاس می گذارد.چپ گارد ۴۰ ساله فیلیپینی جولای سال گذشته با غلبه بر لوکاس متیس آرژانتینی این عنوان را به دست آورد و اکنون برای دفاع از این عنوان می بایست به مصاف آدرین برونر امریکایی (با رکورد ۳۳ پیروزی-۳ شکست و ۱ تساوی) برود.برونر ۲۹ ساله که سابقه قهرمانی جهان در چهار وزن مختلف را دارد امیدوار است تا با پیروزی برابر پاکیائو سال جدید را با یک پیروزی شیرین و پر سر و صدا آغاز کند.چالشی که هرگز آسان به نظر نمی رسد!

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.