www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9963 ۲۰:۰۸ ۱۳۹۶/۰۴/۲۴

شلمنکو نخستین چالش موساسی در Bellator

گگارد موساسی در Bellator 185 به مصاف الکساندر شلمنکو خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، موساسی پس از حدود چهار سال حضور در UFC در نهایت به دلیل عدم توافق بر سر تمدید قرارداد از این سازمان جدا شد و به Bellator پیوست و اکنون رویداد Bellator 185 نخستین چالش برای “شکارچی رویا” خواهد بود.
حریف او در این مسابقات فایتر ۳۳ ساله روس “الکساندر پاولوویچ شلمنکو” ملقب به “طوفان” و “مهاجم سیبری” خواهد بود.شلمنکو از سال ۲۰۰۴ در دنیای حرفه ای MMA حضور دارد و در این مدت ۵۶ پیروزی و ۹ شکست و ۱ مبارزه بدون نتیجه دستاورد وی بوده است.
موساسی که تا پیش از این جزو مدعیان اصلی قهرمانی دسته میان وزن یو اف سی به شمار می رفت بدون شک در Bellator نیز چنین شرایطی را خواهد داشت و مبارزه او در برابر شلمنکو نیز تیتر اصلی رویداد Bellator 185 خواهد بود.در دیگر مبارزه مهم این مسابقات محمد لاوال مشهور به کینگ مو با لیام مک گیری مبارزه خواهد داشت.

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.