www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 5234 ۱۶:۲۰ ۱۳۹۵/۰۲/۰۷

سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته شد

کمیته فنی فدراسیون کاراته در پایان نشست امروز خود هدایت تیم ملی را برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان به سید شهرام هروی سپرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ،جلسه کمیته فنی فدراسیون کاراته با هدف انتخاب سرمربی تیم ملی برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان صبح امروز در غیاب احمد صافی و مسعود رهنما […]

کمیته فنی فدراسیون کاراته در پایان نشست امروز خود هدایت تیم ملی را برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان به سید شهرام هروی سپرد.
به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ،جلسه کمیته فنی فدراسیون کاراته با هدف انتخاب سرمربی تیم ملی برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان صبح امروز در غیاب احمد صافی و مسعود رهنما برگزار شد.

در این نشست قرار بود علیرضا سیلمانی ، سید شهرام هروی و غلامرضا دباغیان برنامه های خود برای هدایت ملی در مسابقات جهانی ارائه دهند که سیلمانی و هروی برنامه های خود را ارائه داده و دباغیان هم با خودداری از ارائه برنامه از کادر فنی تیم ملی در دوره قبلی رقابتهای جهانی حمایت کرد.

این جلسه با حضور طباطبايي، جمشيد سليمي، احساني، مرداني، شقاقي، شيرزاد، اكرامي، بهرامي، سلطاني،فريدخمامي، باغدارنيا، سليماني، دباغيان، هروي و خانمها شاه محمدي و باقري برگزار شد که در پایان رای گیری از حاضرین، هروی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد.

رقابتهای کاراته قهرمانی جهان آبان ماه در اتریش برگزار خواهد شد.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.