www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 5234 ۱۶:۲۰ ۱۳۹۵/۰۲/۰۷

سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته شد

کمیته فنی فدراسیون کاراته در پایان نشست امروز خود هدایت تیم ملی را برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان به سید شهرام هروی سپرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ،جلسه کمیته فنی فدراسیون کاراته با هدف انتخاب سرمربی تیم ملی برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان صبح امروز در غیاب احمد صافی و مسعود رهنما […]

کمیته فنی فدراسیون کاراته در پایان نشست امروز خود هدایت تیم ملی را برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان به سید شهرام هروی سپرد.
به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ،جلسه کمیته فنی فدراسیون کاراته با هدف انتخاب سرمربی تیم ملی برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان صبح امروز در غیاب احمد صافی و مسعود رهنما برگزار شد.

در این نشست قرار بود علیرضا سیلمانی ، سید شهرام هروی و غلامرضا دباغیان برنامه های خود برای هدایت ملی در مسابقات جهانی ارائه دهند که سیلمانی و هروی برنامه های خود را ارائه داده و دباغیان هم با خودداری از ارائه برنامه از کادر فنی تیم ملی در دوره قبلی رقابتهای جهانی حمایت کرد.

این جلسه با حضور طباطبايي، جمشيد سليمي، احساني، مرداني، شقاقي، شيرزاد، اكرامي، بهرامي، سلطاني،فريدخمامي، باغدارنيا، سليماني، دباغيان، هروي و خانمها شاه محمدي و باقري برگزار شد که در پایان رای گیری از حاضرین، هروی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد.

رقابتهای کاراته قهرمانی جهان آبان ماه در اتریش برگزار خواهد شد.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

سه کمربند قهرمانی در UFC 214
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
رویداد UFC 214 صحنه سه مبارزه مهم قهرمانی این سازمان است که تیتر اصلی آن نبرد بین کورمایر و جونز خواهد بود.
ترکیب تیم ملی تکواندو مشخص شد
ترکیب تیم ملی تکواندو مشخص شد
رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندو برای حضور در رقابتهای هنرهای رزمی آسیا با شناخت ترکیب اصلی نفرات اعزامی به پایان رسید.