www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 8398 ۱۷:۲۱ ۱۳۹۵/۰۹/۱۷

سه مدال برای تیم پنچاک سیلات ایران در مسابقات جهانی

ملی پوشان پنچاک سیلات ایران در رقابت های جهانی 2016 اندونزی موفق به کسب سه مدال (یک طلا و دو برنز) شدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هفدهمین دوره رقابت های جهانی این رشته از روز دوشنبه در جزیره بالی اندونزی آغاز شده است و تیم ایران نخستین حضورش در این رویداد را تجربه می کند.

امروز (چهارشنبه) «فاطمه حسام» نماینده وزن منهای 50 کیلوگرم تیم بانوان ایران که در دور نخست مقابل حریفی از ازبکستان به برتری دست یافته بود، مقابل نماینده با تجربه ای از ویتنام شکست خورد تا به مدال برنز مشترک دست یابد.
«فاطمه جهانیان» در وزن منهای 45 کیلوگرم که در آغاز این مسابقات حریفی از بلژیک را با شکست بدرقه کرده بود، برابر حریف تایلندی مغلوب شد و دومین برنز ایران را کسب کرد.
در بخش دو نفره (گاندا) «حسین تاجیک» و «جعفر حیدری» به مقام نخست و مدال طلا دست یافتند تا اولین مدال طلای تاریخ پنچاک سیلات ایران در آوردگاه جهانی ثبت شود.

این رقابت ها، فردا (پنجشنبه) با شناخت نفرات و تیم های برتر به اتمام خواهد رسید.
پنچاک سیلات، ورزش رزمی سنتی اندونزی است که در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا به صورت رسمی حضور خواهد داشت و مدال های آن در جدول توزیع مدال ها نیز محسوب می شود.

مسئولیت انجمن پنچاک سیلات ایران که زیر نظر فدراسیون ورزش های رزمی فعالیت می کند، بر عهده «همایون خرم» است.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.