www.khabarrazmavar.ir

موی تای قهرمانی جهان - بلاروس؛

شناسه خبر : 9460 ۱۱:۰۶ ۱۳۹۶/۰۲/۱۶

سلیمانی با پیروزی آغاز کرد/ تمجید فدراسیون جهانی از پیروزی خزایی

روز نخست از رقابتهای موی تای قهرمانی جهان با برتری دو نماینده کشورمان در بخش مردان و بانوان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،  این دوره از مسابقات جمعه ۱۵ اردیبهشت ماه با حضور بیش از ۳۰۰ رزمی کار از ۱۰۵ کشور جهان به میزبانی بلاروس در «مینسک» آغاز شد.

در روز نخست این رقابتها تیم ملی کشورمان دو نماینده داشت. سمیه خزایی در زون ۵۴- کیلوگرم دور نخست «ژوک» از بلاروس را پیش رو داشت که با ارائه یک مبارزه برتر حریف خود را شکست داد و راهی دور دوم شد. وی دور بعد برنده مبارزه کانادا و روسیه را پیش رو دارد.

سایت فدراسیون جهانی با ستایش خزایی نوشت: رشته موی تای علی رغم طرفداران زیاد در ایران، طی چند سال گذشته برای فعالیت بانوان ممنوع بوده است و سمیه خزایی به عنوان نماینده شایسته زنان ایرانی به خوبی ثابت کرد که این ذهنیت تغییر کرده است.

کاوه سلیمانی دومین نماینده ایران بود که روز جمعه به روی رینگ رفت و در وزن ۶۷- کیلوگرم «جاناتان پولوسان» از فیلیپین را «ناک اوت» کرد و راهی دور دوم شد. وی در دومین مبارزه به دیدار برنده پیکار روسیه و قرقیرستان می رود.

این دوره از مسابقات از روز جمعه در مینسک بلاروس آغاز و تا هشت روز به طول خواهد انجامید.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.