www.khabarrazmavar.ir

موی تای قهرمانی جهان - بلاروس؛

شناسه خبر : 9460 ۱۱:۰۶ ۱۳۹۶/۰۲/۱۶

سلیمانی با پیروزی آغاز کرد/ تمجید فدراسیون جهانی از پیروزی خزایی

روز نخست از رقابتهای موی تای قهرمانی جهان با برتری دو نماینده کشورمان در بخش مردان و بانوان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،  این دوره از مسابقات جمعه ۱۵ اردیبهشت ماه با حضور بیش از ۳۰۰ رزمی کار از ۱۰۵ کشور جهان به میزبانی بلاروس در «مینسک» آغاز شد.

در روز نخست این رقابتها تیم ملی کشورمان دو نماینده داشت. سمیه خزایی در زون ۵۴- کیلوگرم دور نخست «ژوک» از بلاروس را پیش رو داشت که با ارائه یک مبارزه برتر حریف خود را شکست داد و راهی دور دوم شد. وی دور بعد برنده مبارزه کانادا و روسیه را پیش رو دارد.

سایت فدراسیون جهانی با ستایش خزایی نوشت: رشته موی تای علی رغم طرفداران زیاد در ایران، طی چند سال گذشته برای فعالیت بانوان ممنوع بوده است و سمیه خزایی به عنوان نماینده شایسته زنان ایرانی به خوبی ثابت کرد که این ذهنیت تغییر کرده است.

کاوه سلیمانی دومین نماینده ایران بود که روز جمعه به روی رینگ رفت و در وزن ۶۷- کیلوگرم «جاناتان پولوسان» از فیلیپین را «ناک اوت» کرد و راهی دور دوم شد. وی در دومین مبارزه به دیدار برنده پیکار روسیه و قرقیرستان می رود.

این دوره از مسابقات از روز جمعه در مینسک بلاروس آغاز و تا هشت روز به طول خواهد انجامید.

آخرین اخبار

محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
«جواد محجوب» مدال آور سنگین وزن جودو هرچند افتخارات بزرگی را برای این رشته المپیکی کسب کرده است اما به همان اندازه هم برای فدراسیون حاشیه داشته و اکنون به نظر می رسد به دنبال جبران گذشته است و می خواهد به تیم ملی بازگردد.
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
تیم ملی اعزامی تکواندو کشورمان به پنجمین دوره رقابت های داخل سالن آسیادر بخش مردان، با کسب ۵ مدال زرین نه تنها نتایج درخشانی را به ثبت رساند بلکه در عمل اثبات کرد اعتماد به جسارت، تحول و جوانگرایی یک مربی فهیم چه اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت.