www.khabarrazmavar.ir

جودو قهرمانی آسیا - هنگ کنگ؛

شناسه خبر : 9613 ۱۲:۴۶ ۱۳۹۶/۰۳/۰۶

سعید ملایی نایب قهرمان آسیا/ پایان کار ایران با دو نقره

سرگروه تیم ملی جودو ایران با شکست مقابل رقیب ژاپنی خود به نشان نقره مسابقات قهرمانی آسیا دست پیدا کرد تا پرونده جودو کشورمان با دو مدال بسته شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بیست و ششمین دوره رقابتهای جودو قهرمانی آسیا در حالی با قهرمانی کره جنوبی بسته شد که تیم ملی ایران موفق به کسب دو مدال نقره شد.

تیم ملی کشورمان در این رقابتها با بدون نماینده وزن ۱۰۰- کیلوگرم، تقریبا با ترکیبی کامل در این رقابتها شرکت کرد که توسط سعید ملایی به یک نشان نقره دست پیدا کرد و محمد رشنونژاد نیز نقره گرفت.

ملایی در وزن ۸۱- کیلوگرم بعد از یک دور استراحت ،«اوساما» از قطر، «لی مون جین» از کره جنوبی و «ولادمیر زولیف» از قرقیزستان را شکست داد و به دیدار نهایی راه یافت و در این مرحله برابر «فوجی وارا سوتارو» از ژاپن شکست خورد و نقره گرفت.

یک مدال نقره را نیز روز گذشته محمدرشنونژاد در وزن ۶۰- کیلوگرم کسب کرد. قاسم نوری زاده، علیرضا خجسته، محمد محمدی بریمانلو، وحید نوری، حمیدرضا ملک زاده، طاهره آذرپیوند ودنیا آقایی دیگر اعضای تیم ملی جودو بودند که از دور مسابقات کنار رفتند.

این دوره از رقابتها با حضور ۲۴۲ جودوکار از ۲۸ کشور در هنگ کنگ جریان دارد و فردا یکشنبه به پایان می رسد.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)