www.khabarrazmavar.ir

پس از اتفاقات رخ داده در جام جهانی موی تای

شناسه خبر : 8342 ۱۳:۴۸ ۱۳۹۵/۰۹/۱۳

سرپرست تیم موی تای استعفا کرد

سرپرست تیم ملی موی تای اعزامی به رقابت‌های جام جهانی روسیه از کلیه سمت‌های خود در فدراسیون ورزش های رزمی استعفا داد و رئیس فدراسیون نیز بلافاصله با استعفای وی موافقت کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، فدراسیون ورزش‌های رزمی که شب گذشته با انتشار بیانیه ای ضمن پذیرفتن مسئولیت حضور یک عضو تیم موی تای بانوان روی سکوی قهرمانی کنار نماینده رژیم غاصب صهیونیستی، رسما عذرخواهی کرده بود امروز شاهد استعفای سرپرست تیم اعزامی بود.

قرار بود طی یکی دو روز آینده جلسه کمیته انضباطی برای رسیدگی با این موضوع تشکیل و در خصوص خاطیان این حادثه تصمیم گیری شود.

اما امروز صبح عابدی با حضور در فدراسیون ورزش‌های رزمی ضمن عذرخواهی از اتفاق بوجود آمده از کلیه سمت‌های خود استفعا داد و رئیس این فدراسیون نیز خیلی سریع با این استعفا موافقت کرد.

رشیدی در این خصوص به خبرگزاری فارس، گفت: عنوان کرده بودم که در این مورد با کسی شوخی نداریم. اولویت ما احترام به ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و با هر کس بخواهد در این مورد با اهمال کاری خود مشکل ایجاد کند، برخورد خواهیم کرد. بر همین اساس هم ضمن احترام به افکار عمومی و عذرخواهی رسمی از ملت شهیدپرور ایران اسلامی و مقام معظم رهبری، با استعفای سرپرست تیم موافقت شد.

آخرین اخبار

محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
«جواد محجوب» مدال آور سنگین وزن جودو هرچند افتخارات بزرگی را برای این رشته المپیکی کسب کرده است اما به همان اندازه هم برای فدراسیون حاشیه داشته و اکنون به نظر می رسد به دنبال جبران گذشته است و می خواهد به تیم ملی بازگردد.
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
تیم ملی اعزامی تکواندو کشورمان به پنجمین دوره رقابت های داخل سالن آسیادر بخش مردان، با کسب ۵ مدال زرین نه تنها نتایج درخشانی را به ثبت رساند بلکه در عمل اثبات کرد اعتماد به جسارت، تحول و جوانگرایی یک مربی فهیم چه اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت.