www.khabarrazmavar.ir

پس از اتفاقات رخ داده در جام جهانی موی تای

شناسه خبر : 8342 ۱۳:۴۸ ۱۳۹۵/۰۹/۱۳

سرپرست تیم موی تای استعفا کرد

سرپرست تیم ملی موی تای اعزامی به رقابت‌های جام جهانی روسیه از کلیه سمت‌های خود در فدراسیون ورزش های رزمی استعفا داد و رئیس فدراسیون نیز بلافاصله با استعفای وی موافقت کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، فدراسیون ورزش‌های رزمی که شب گذشته با انتشار بیانیه ای ضمن پذیرفتن مسئولیت حضور یک عضو تیم موی تای بانوان روی سکوی قهرمانی کنار نماینده رژیم غاصب صهیونیستی، رسما عذرخواهی کرده بود امروز شاهد استعفای سرپرست تیم اعزامی بود.

قرار بود طی یکی دو روز آینده جلسه کمیته انضباطی برای رسیدگی با این موضوع تشکیل و در خصوص خاطیان این حادثه تصمیم گیری شود.

اما امروز صبح عابدی با حضور در فدراسیون ورزش‌های رزمی ضمن عذرخواهی از اتفاق بوجود آمده از کلیه سمت‌های خود استفعا داد و رئیس این فدراسیون نیز خیلی سریع با این استعفا موافقت کرد.

رشیدی در این خصوص به خبرگزاری فارس، گفت: عنوان کرده بودم که در این مورد با کسی شوخی نداریم. اولویت ما احترام به ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و با هر کس بخواهد در این مورد با اهمال کاری خود مشکل ایجاد کند، برخورد خواهیم کرد. بر همین اساس هم ضمن احترام به افکار عمومی و عذرخواهی رسمی از ملت شهیدپرور ایران اسلامی و مقام معظم رهبری، با استعفای سرپرست تیم موافقت شد.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.