www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13404 ۱۳:۲۳ ۱۳۹۷/۰۹/۲۹

سرنوشت مبهم نبرد امیر و واخائف!

با تغییرات پیش آمده در سازمان ACB، موخومات واخائف برای دفاع از کمربند خود به مصاف علی اکبری نخواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سازمان روسی ACB با خرید دو پروموشن WFCA و TECH-Krep FC دست به اعمال تغییراتی در خود زد و حتی نام خود را از ACB به ACA تغییر داد.

مایربک خاسیِف رئیس این تشکیلات ضمن اعلام رسمی خرید دو سازمان ذکر شده (که مهمترین آن WFCA یا همان AKHMAT می باشد و متعلق به رمضان قدیروف رئیس جمهوری چچن بود) و ادغام آن با ACB از طرح خود برای ساخت بزرگترین و قدرتمندترین سازمان روسی خبر داد تا بتواند برای گرفتن جایگاه سازمان Bellator به عنوان دومین سازمان بزرگ ام ام ای حال حاضر دنیا تلاش کند.

اکنون سازمان ACA از برنامه رویداد ACA 94 نیز رونمایی کرده و بر اساس آن موخومات واخائف برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در سنگین وزن با اِوگِنیی گوچاروف نبرد خواهد داشت و بدین ترتیب حریف بعدی واخائف چچنی امیر علی اکبری نیست!

این در حالیست که از قرارداد امیر با ACA تنها دو مبارزه باقی مانده است و مشخص نیست که آیا ایده نبرد واخائف و امیر به حقیقت تبدیل خواهد شد یا نه؟!

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.