www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13404 ۱۳:۲۳ ۱۳۹۷/۰۹/۲۹

سرنوشت مبهم نبرد امیر و واخائف!

با تغییرات پیش آمده در سازمان ACB، موخومات واخائف برای دفاع از کمربند خود به مصاف علی اکبری نخواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سازمان روسی ACB با خرید دو پروموشن WFCA و TECH-Krep FC دست به اعمال تغییراتی در خود زد و حتی نام خود را از ACB به ACA تغییر داد.

مایربک خاسیِف رئیس این تشکیلات ضمن اعلام رسمی خرید دو سازمان ذکر شده (که مهمترین آن WFCA یا همان AKHMAT می باشد و متعلق به رمضان قدیروف رئیس جمهوری چچن بود) و ادغام آن با ACB از طرح خود برای ساخت بزرگترین و قدرتمندترین سازمان روسی خبر داد تا بتواند برای گرفتن جایگاه سازمان Bellator به عنوان دومین سازمان بزرگ ام ام ای حال حاضر دنیا تلاش کند.

اکنون سازمان ACA از برنامه رویداد ACA 94 نیز رونمایی کرده و بر اساس آن موخومات واخائف برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در سنگین وزن با اِوگِنیی گوچاروف نبرد خواهد داشت و بدین ترتیب حریف بعدی واخائف چچنی امیر علی اکبری نیست!

این در حالیست که از قرارداد امیر با ACA تنها دو مبارزه باقی مانده است و مشخص نیست که آیا ایده نبرد واخائف و امیر به حقیقت تبدیل خواهد شد یا نه؟!

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.