www.khabarrazmavar.ir

ادامه نام‎نویسی از کاندیداها؛

شناسه خبر : 13420 ۱۵:۰۰ ۱۳۹۷/۱۰/۰۱

سرمربی پیشین تیم ملی جودو ثبت نام کرد

با ثبت نام دو عضو خانواده جودو، تعداد نفراتی که تا کنون برای حضور در انتخابات این فدراسیون ثبت نام کرده اند به عدد چهار رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، ثبت نام از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون جودو امروز هم پیگیری شد و در نخستین روز از دیماه دو نفر با حضور در فدراسیون مدارک خود را تحویل داده و ثبت نام کردند.

عبدالله جعفری از همدان و مسعود حاجی آخوندزاده از خراسان رضوی افرادی بودند که ثبت نام کرده اند. آخوندزاده عضو پیشین تیم ملی جودو و دانشجوی دکتری در رشته مدیریت راهبردی است. «راهکار علمی توسعه ملی جودو» عنوان رساله دکتری وی است.

آخوندزاده که سابقه حضور در راس کادر فنی تیم ملی جودو را نیز در کارنامه دارد، در مدت عضویت در تیم ملی جودو مدال طلا و برنز بازیهای آسیایی، دو طلا، یک نقره و دو برنز قهرمانی آسیا را کسب کرده و در المپیک ۲۰۰۴ آتن تا یکقدمی کسب مدال پیش رفت و در نهایت پنجم شد.

پیش از این آرش میراسماعیلی نیز ثبت نام کرده بود تا با این وجود جمع نفراتی که برای حضور در انتخابات جودو ثبت نام کرده اند به عدد سه رسید.

ثبت نام از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون جودو تا روز چهارشنبه ۵ دیماه ادامه دارد.

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.