www.khabarrazmavar.ir

ادامه نام‎نویسی از کاندیداها؛

شناسه خبر : 13420 ۱۵:۰۰ ۱۳۹۷/۱۰/۰۱

سرمربی پیشین تیم ملی جودو ثبت نام کرد

با ثبت نام دو عضو خانواده جودو، تعداد نفراتی که تا کنون برای حضور در انتخابات این فدراسیون ثبت نام کرده اند به عدد چهار رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، ثبت نام از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون جودو امروز هم پیگیری شد و در نخستین روز از دیماه دو نفر با حضور در فدراسیون مدارک خود را تحویل داده و ثبت نام کردند.

عبدالله جعفری از همدان و مسعود حاجی آخوندزاده از خراسان رضوی افرادی بودند که ثبت نام کرده اند. آخوندزاده عضو پیشین تیم ملی جودو و دانشجوی دکتری در رشته مدیریت راهبردی است. «راهکار علمی توسعه ملی جودو» عنوان رساله دکتری وی است.

آخوندزاده که سابقه حضور در راس کادر فنی تیم ملی جودو را نیز در کارنامه دارد، در مدت عضویت در تیم ملی جودو مدال طلا و برنز بازیهای آسیایی، دو طلا، یک نقره و دو برنز قهرمانی آسیا را کسب کرده و در المپیک ۲۰۰۴ آتن تا یکقدمی کسب مدال پیش رفت و در نهایت پنجم شد.

پیش از این آرش میراسماعیلی نیز ثبت نام کرده بود تا با این وجود جمع نفراتی که برای حضور در انتخابات جودو ثبت نام کرده اند به عدد سه رسید.

ثبت نام از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون جودو تا روز چهارشنبه ۵ دیماه ادامه دارد.

آخرین اخبار

پرافتخارترین ورزشکار جوجیتسو برزیلی ایران با کلکسیونی از مدال طلا در رزم آور
پرافتخارترین ورزشکار جوجیتسو برزیلی ایران با کلکسیونی از مدال طلا در رزم آور
علی اکبرپور دانشجوی دکترای تاریخ ایران باستان که به تازگی کتابی را نیز در این زمینه به رشته تحریر در آورده ، در رشته جوجیتسو برزیلی به مهارت قابل توجهی دست یافته و ۱۳ مدال جهانی و بین المللی را در کارنامه خود دارد، او پس از ثبت رکوردهای درخشان، به تازگی با قهرمانی جهان از مسابقات Abudhabi World professional championship jiu-jitsu 2019 بازگشته است.